Trwa ładowanie...

USS Enterprise znów w podróży

"Star Trek" już od pierwszej emisji zmienił światową telewizję. To aż 25 lat opowieści o kosmicznych podróżach załogi statku USS-Enterprise w różnych wersjach. Przyciągały one przed kineskopowe ekrany widzów w drugiej połowie XX wieku, a dziś wciąż bawią ich na ekranach komputerów i telewizorów. Międzynarodowy fenomen nie miał prawa zaistnieć bez drugiej odsłony serialu, czyli "Star Trek: Następne pokolenie". Od 1 listopada seria jest emitowana na antenie Warner TV.

Star Trek: Nowe Pokolenie od 1 listopada na Warner TVStar Trek: Nowe Pokolenie od 1 listopada na Warner TV
d1rs4np
d1rs4np

Choć od premiery pierwszego odcinka "Star Trek: Następne pokolenie" minęło ponad 30 lat, filmowe sławy wciąż chętnie garną się do występowania w serialach i pełnometrażowych produkcjach z uniwersum. W ostatnich kinowych wersjach przygód załogi USS Enterprise wystąpiły takie gwiazdy jak Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch, Idris Elba i Chris Pine.

Historia kosmicznego dowódcy, Jean-Luca Picarda, po raz pierwszy pojawiła się w 1987 roku. Wtedy razem z resztą załogi statku trafił na obcą stację kosmiczną. Rządząca galaktycznymi światami Zjednoczona Federacja Planet, międzygwiezdny rząd wszystkich światów galaktyki, oczekiwał od kapitana Picarda zbadania odległego miejsca. Tam niespodziewanie cała załoga spotkała lud Bandi. Okazało się, że nie tylko oni znajdują się na stacji – zamieszkuje ją tajemnicza, nadludzka siła imieniem Q. Potępia ludzi i traktuje ich jak barbarzyńców, stawiając załodze Enterprise wyzwanie: muszą jej udowodnić, że się myli. Jeżeli Picard i jego załoga nie przekonają przeciwnika swoją argumentacją, zostaną skazani na karę śmierci. Kapitan Picard już od początku musiał więc podejmować ciężkie decyzje. W następnych sezonach stawiał nawet czoła torturom, korzystał z teleportacji i dbał o dobro załogi.

Warner TV zaprasza widzów na powrót do jednej z najlepszych produkcji science-fiction. To nie tylko gratka dla popkulturowych zapaleńców, którzy znają wszystkie szczegóły serialu na pamięć, ale także dla nowych widzów. Ostatni odcinek "Star Trek: Następne pokolenie" w samych Stanach Zjednoczonych był oglądany przez 30 milionów widzów, wielbicieli różnych filmowych gatunków*. Dzięki temu serial zaliczył jeden z rekordowych wyników w historii telewizji.

Emisja dwóch premierowych odcinków serialu od poniedziałku do piątku o 18:20 w Warner TV. Powtórki od poniedziałku do piątku o 12:35.
d1rs4np
Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1rs4np
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rs4np