Trwa ładowanie...

Urodzona gwiazda - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Serial Urodzona gwiazda to opowieść o grupie polskich studentów, zdobywających wiedzę na Uniwersytecie Leningradzkim, którzy marzą o karierze muzycznej i poszukują ścieżki prowadzącej do sławy. Historia koncentruje się na obdarzonej pięknym głosem Klaudii, która przez zbieg okoliczności występuje na moskiewskim festiwalu, co otwiera przed nią drzwi do świata show-biznesu.

Urodzona gwiazdaUrodzona gwiazdaŹródło: WP Pilot

Urodzona gwiazda to obyczajowy, pełen muzyki, serial produkcji rosyjskiej z 2015 roku. Jego tytuł oryginalny to Rozhdennaya zvezdoy.

Historia oparta jest na na biografii Edyty Piechy - Polki urodzonej we Francji, która wyjechała do Leningradu studiować psychologię, a ostatecznie stała się jedną z najbardziej znanych gwiazd rosyjskiej estrady, która w połowie lat 80-tych, przez Radę Najwyższą ZSRR, została ogłoszona Ludową Artystką SRR.

Urodzona gwiazda - twórcy

Reżyserami serialu są Władimir Szewielkow i Marat Kim.

Urodzona gwiazda - odcinki

Serial składa się z 12 odcinków.

Urodzona gwiazda - fabuła

Główną bohaterka serialu jest pochodząca z Polski studentka Uniwersytetu Leningradzkiego - Klaudia Kowal. Mimo tego, że los obdarzył ją pięknym głosem, nigdy nie planowała zaistnieć na scenie muzycznej. Wszystko zmienia się w momencie, kiedy na jej drodze pojawia się utalentowany kompozytor Pavel Shakhovsky. Młody mężczyzna, będący pod urokiem talentu Klaudii, namawia ją na rolę solistki w swoim zespole. Wspólnie odnoszą zwycięstwo na Światowym Festiwalu Młodzieży i Studentów, co otwiera przed nimi drzwi do świata wielkich scen. Sukces i powodzenie dotyka również życia prywatnego młodych ludzi - rodzi się między nimi gorące uczucie. Zdaja sobie sprawę, że nadchodzi dla nich czas sukcesów i zagranicznych tras koncertowych, o których marzyli, nie zakładają jednak, że cena, jaką trzeba będzie za to zapłacić, jest wysoka.

Urodzona gwiazda - bohaterowie

Głównymi bohaterami serialu są Klaudia Kowal oraz Pavel Shakhovsky.

Urodzona gwiazda - obsada

  • Marina Aleksandrowa jako Klaudia Kowal,
  • Igor Pietrienko jako Paweł Szachovsky,
  • Galina Pietrowa jako Tamara Wasiljewna,
  • Władimir Szewielkow jako Siergiej Prochładow,
  • Nikołaj Iwanow jako Stiopa,
  • Olga Sutułowa jako Nika Umanskaja,

Urodzona gwiazda - gdzie oglądać

W Polsce, premierowy odcinek miał miejsce 27 stycznia 2021r. na antenie stacji TVP2. Emisja kolejnych odcinków osadzona została w programie stacji od poniedziałku do piątku o godzinie 21.45. Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji serial można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.