Trwa ładowanie...

Unforgettable: Zapisane w pamięci - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

To amerykańska produkcja kryminalna, która skupia się wokół losów zawodowych, jak i prywatnych uzdolnionej byłej policjantki, która wykorzystuje swoją niezwykłą pamięć do tego, by walczyć z przestępczością szerzącą się w Nowym Jorku. To znakomita, wielowymiarowa rozrywka.

Unforgettable: Zapisane w pamięci Unforgettable: Zapisane w pamięci Źródło: YouTube

Unforgettable: Zapisane w pamięci - co to za serial

Unforgettable: Zapisane w pamięci jest amerykańskim serialem kryminalnym stworzonym na podstawie opowiadania pod tytułem "The Remember" napisanego przez J. Roberta Lennona. Koncentruje się na życiu Carrie Wells - ambitnej byłej policjantki, która posiada niezwykły dar w postaci pamięci fotograficznej. Po tym, jak Wells angażuje się w wyjaśnienie śmierci swojej sąsiadki, postanawia wrócić do pracy w policji i rozpocząć tropienie zła.

Unforgettable: Zapisane w pamięci - twórcy

Za produkcję serialu odpowiadają: CBS Television Studios oraz Sony Picture Television. Głównymi twórcami są Ed Redlich, John Bellucci i Carl Beverly. Reżyserią zajął się Niels Arden Oplev. 

Unforgettable: Zapisane w pamięci - odcinki

Serial składa się z czterech sezonów, pierwszy jest najdłuższy i obejmuje dwadzieścia dwa odcinki. Pozostałe trzy mają po trzynaście epizodów. Wszystkie mają zbliżoną długość, czyli około czterdzieści pięć minut.

Unforgettable: Zapisane w pamięci - fabuła

Unforgettable: Zapisane w pamięci to opowieść o byłej policjantce, Carrie Wells, która dysponuje fotograficzną pamięcią. Dzięki temu jest w stanie przechowywać w swojej głowie szczegóły i detale, o których wszyscy inni zapominają w ciągu kilku minut. Wells postanawia zostać policyjną konsultantką i wykorzystywać swój dar do tego, by pomagać detektywom w rozwiązywaniu zagadek pełnych morderstw, oszustw i intryg. Jej głównym celem jest wyjaśnienie sprawy zabójstwa jej siostry.

Unforgettable: Zapisane w pamięci - bohaterowie

Główna bohaterka to Carrie Wells, doświadczona przez los kobieta, która stara się ułożyć sobie życie. Jej losy krzyżują się z byłem partnerem, którym jest detektyw Al Burns pracujący w zespole złożonym z: Mike’a Costello, Roe Saundersa i Niny Inara. Na ekranie pojawia się także wielu bohaterów epizodycznych.

Unforgettable: Zapisane w pamięci - obsada

W roli głównej występuje Poppy Montgomery. W rolę jej byłego partnera wciela się Dylan Walsh, a zaprzyjaźnionych z nim detektywów grają: Michael Gaston, Kevin Rankin i Daya Vaidya. W obsadzie znajdują się też: Jane Curtis, Tawny Cypress i Dallas Roberts.

Unforgettable: Zapisane w pamięci - gdzie obejrzeć

Serial Unforgettable: Zapisane w pamięci zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.