Trwa ładowanie...

Układ - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Układ to polski thriller polityczny, który bazuje na historii zawartej w cyklu powieści autorstwa Igora Brejdyganta. Produkcja pozwala wniknąć w świat tajemnic, intryg i sojuszy, które są codziennością wśród wpływowych osób cieszących się władzą i bogactwem. Serial w ciekawy sposób przedstawia problemy z życia zawodowego i prywatnego, prezentując widzom paletę barwnych postaci i szeroką gamę emocji. To czyni go godną uwagi rozrywką.

UkładUkładŹródło: WP Pilot
d29kptr
d29kptr

Układ – co to za serial?

Układ jest polskim serialem z gatunku kryminału i thrillera politycznego, który skupia się na losach ambitnej policjantki pracującej w wydziale zabójstw, Moniki Brzozowskiej. To doświadczona przez los kobieta, która z godnym podziwu zaangażowaniem, walczy z niesprawiedliwością w świecie pełnym szantaży, nałogów i osób o wielu twarzach. Jej głównym celem jest zniszczenie tytułowego układu. Jednocześnie zmaga się z problemami w życiu prywatnym.

Układ – twórcy

Produkcja opiera się na cyklu książek napisanych przez Igora Brejdyganta, który jest głównym scenarzystą. Miano drugiego scenarzysty przypadło Bartoszowi Janiszewskiemu. Reżyserią zajął się Leszek Dawid, a za produkcję odpowiada Sony Picture Television Networks CE we współpracy z Grupą Polsat.

Układ – odcinki

Serial składa się z ośmiu odcinków, które posiadają zbliżoną do siebie długość wynoszącą około 50 minut. Wszystkie obfitują w liczne zwroty akcji i zazębiają się ze sobą, tworząc spójną historię.

Układ – fabuła

Układ to opowieść o nierównej walce komisarz Moniki Brzozowskiej – policjantki, która dźwiga na barkach ciężar pracy w typowo męskim środowisku. Otoczona przez przemoc, niesprawiedliwość i ludzką brutalność, z godną podziwu determinacją tropi grupę przestępczą. Jej plany krzyżuje fakt, że zaczynają ginąć świadkowie, a cała sprawa komplikuje się z każdym dniem. Na dodatek Brzozowska w wyniku traumatycznych wydarzeń powraca do dawnego nałogu i zmaga się z konsekwencjami swoich wyborów. Układ jest kontynuacją serialu pod tytułem Rysa.

d29kptr

Układ – bohaterowie

Główna bohaterka to Monika Brzozowska, policjantka zatrudniona w wydziale zabójstw, która walczy nie tylko z przestępcami, ale i z własnymi lękami oraz demonami z przeszłości. Na ekranie pojawiają się również jej przełożeni, inni policjanci, a także liczni złoczyńcy.

Układ – obsada

W roli głównej występuje Julia Kijowska. W porucznika Czesława Wareckiego wcielił się Dawid Ogrodnik, a w patologa – Kinga Preis. Jako aspirant Agata Wójcik, na ekranie pojawia się Zuzanna Zielińska. W obsadzie znaleźli się również: Piotr Witkowski, Zbigniew Zamachowski oraz Adam Woronowicz.

Układ – gdzie obejrzeć?

Serial można oglądać na kanale AXN HD we wtorki o godzinie 21:00. Zazwyczaj emitowane są dwa odcinki. Zawsze, gdy serial Układ jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d29kptr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29kptr