Trwa ładowanie...

Ucho Prezesa - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Ucho Prezesa to polski serial, który w humorystyczny i trafny sposób opisuje sytuację polityczną w kraju oraz zachowania polityków i partii rządzącej. Początkowo program miał być niewinną i lekką komedią, która w zabawny sposób opisywała perypetie czołowych polityków w Polsce, jednak format znacznie się rozrósł i zyskał przychylność wielu osób, a także stał się odzwierciedleniem panujących nastrojów społecznych.

Ucho PrezesaUcho PrezesaŹródło: WP Pilot

Polski serial komediowo-polityczny Ucho Prezesa miał swoją premierę 9 stycznia 2017 roku w serwisie YouTube. W dalszym czasie jego emisja była rozszerzana także o inne kanały.

Ucho Prezesa – twórcy

Twórcą i autorem scenariusza do serialu Ucho Prezesa jest Robert Górski, polski artysta kabaretowy, który jest znany z wielu występów na festiwalach kabaretowych wraz ze swoją grupą Kabaretem Moralnego Niepokoju. Reżyserem Ucha Prezesa jest Tadeusz Śliwa. Muzykę skomponował Michał Piastowicz, natomiast zdjęcia wykonała Karolina Grabowska.

Ucho Prezesa – odcinki

Serial komediowy Ucho Prezesa składa się z czterech serii, a łączna liczba odcinków wynosi 58. Każdy odcinek trwa od 9 do 20 minut.

Ucho Prezesa – fabuła

Akcja serialu toczy w gabinecie prezesa partii rządzącej. Fabuła skupia się na zadaniach, jakie wykonuje prezes, czyli głównie przyjmowaniu gości z różnych innych partii, wydawaniu poleceń, czy słuchaniu sprawozdań z ostatnio podjętych działań. Od początku emisji było wiadomo, do rządów której partii nawiązuje fabuła, jednak nigdy w żadnym odcinku nie padły konkretne nazwiska. Ucho Prezesa idealnie odzwierciedla nie tylko charaktery polityków rządzących krajem, ale także nastroje panujące w społeczeństwie. Oprócz scen rozgrywających się w gabinecie prezesa, można obejrzeć także te, które dotyczą bezpośrednio różnych podróży służbowych czy przemówień z pałacu prezydenckiego i parlamentu.

Ucho Prezesa – obsada

W rolach głównych serialu Ucho Prezesa wystąpili:

  • Robert Górski jako prezes,
  • Mikołaj Cieślak jako minister obrony narodowej i były minister spraw wewnętrznych,
  • Izabela Dąbrowska jako pani Basia, sekretarka prezesa,
  • Paweł Koślik jako prezydent,
  • Michał Czernecki jako prezes publicznej telewizji,
  • Robert Majewski jako prezes Rady Mediów Narodowych.

W serialu wystąpiło także bardzo wiele innych postaci, które wcieliły się w role znanych polityków.

Ucho Prezesa – gdzie obejrzeć

Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.