Trwa ładowanie...

Twoja twarz brzmi znajomo - online w TV - odcinki, prowadzący, gdzie obejrzeć

W programie Twoja twarz brzmi znajomo utalentowani artyści zamieniają się na chwilę w inne gwiazdy. Czy będzie można odróżnić ich głosy i twarze?

Twoja twarz brzmi znajomoTwoja twarz brzmi znajomoŹródło: WP Pilot

Twoja twarz brzmi znajomo - co to za program?

Twoja twarz brzmi znajomo to niezwykła rozrywka dla całej rodziny. Uczestnicy programu zostają poddani charakteryzacji i wcielają się w najbardziej znane piosenkarki i piosenkarzy z całego świata. Widzowie na całym świecie pokochali ten program, ponieważ nie można się przy nim nudzić.

Twoja twarz brzmi znajomo to polska wersja hiszpańskiego formatu Your Face Sounds Familliar. Za produkcję odpowiada Endemol Shine Polska, a program emitowany jest na Polsacie od 2014 roku. Od tego czasu stworzono już 123 odcinki oraz dziewięć specjalnych, co razem daje trzynaście edycji. Każdy odcinek trwa około 88 minut.

Twoja twarz brzmi znajomo - prowadzący

Show prowadzą Piotr Gąsowski, aktor i artysta kabaretowy oraz Maciej Dowbor, dziennikarz i prezenter telewizyjny. W skład jury wchodzą: popularna i uwielbiana Katarzyna Skrzynecka, diwa operowa Małgorzata Walewska (nominowana do Telekamer w kategorii „Juror”), od dziewiątej edycji Kacper Kuszewski, natomiast do dwunastego sezonu Paweł Królikowski, którego zastąpił Adam Strycharczuk.

Na czym polega Twoja twarz brzmi znajomo?

Program nie ma skomplikowanych zasad, ale rywalizacja jest już trudniejsza. Każdy uczestnik musi jak najwierniej odwzorować wygląd, ruchy oraz głos wylosowanego polskiego lub zagranicznego muzyka. Uczestnicy mogą wybrać postać, którą chcą naśladować, ale tylko w finale. Aby dostać się do finału i stanąć do ostatniego starcia, trzeba uzbierać jak najwięcej punktów, które rozdaje jury.

Każdy odcinek ma swojego zwycięzcę, który otrzymuje 100 tysięcy złotych na cel charytatywny, a następnie przygotowuje sie do finału. Nagrodą dla zwycięzcy całego programu jest także bon pieniężny, który przekazuje na fundację lub inną pomoc. Uczestnikami programu są znane osoby, a w każdym odcinku występuje ośmiu kandydatów.

Twoja twarz brzmi znajomo – nowe odcinki

Po raz kolejny uczestnicy muszą stawić czoła wytrwałej pracy, charakteryzacji, żmudnym ćwiczeniom wokalnym i ruchowym, aby zadziwić widzów oraz jury. W nowym sezonie, emitowanym od 5 września 2020 roku, będzie można zobaczyć Pawła Czadomena Dudka, Maurycego Popiela, Gosię Andrzejewicz, Martę Gałuszewską, Natalię Avelon, Karola Dziubę oraz Kamila Borutę i Filipa Gurłacza. W kogo tym razem wcielą się muzycy? Kto dotrwa do finału?

Nie zabraknie wspaniałych widowisk, zaskakujących werdyktów, pięknych scenografii i charakteryzacji.

Twoja twarz brzmi znajomo – nagrody

Od 2016 roku, show Twoja twarz brzmi znajomo jest regularnie nominowane do Telekamer w kategorii „Program rozrywkowy”. Program wygrał statuetkę dwa razy, w 2018 i 2019 roku.

Twoja twarz brzmi znajomo – gdzie oglądać?

Program Twoja twarz brzmi znajomo można śledzić na Polsacie. Twoja twarz brzmi znajomo online możemy oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj