Trwa ładowanie...

TVGRY - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Od 2019 roku w telewizji emitowany jest program o nazwie TVGRY. Jaka jest jego tematyka oraz gdzie możemy go obejrzeć? Przedstawiamy najważniejsze zagadnienia związane z tą produkcją.

Zdjęcie poglądowe Zdjęcie poglądowe Fot: Copyright (c) 2018 Antonio Guillem/Shutterstock. No use without permission.
d392rb8
d392rb8

TVGRY - co to za program?

TVGRY to program produkowany przez popularny kanał dostępny na YouTube. Twórcy programu propagują treści związane z grami komputerowymi. Warto zaznaczyć, że produkcja z reguły jest prowadzona w sposób prosty, przystępny również dla osób niezaznajomionych z tematyką gier. Treści, jakie możemy znaleźć w TVGRY to m.in.: najnowsze recenzje, nietypowe rankingi top 10, zapowiedzi najbardziej oczekiwanych produkcji, opisy wszelakiego sprzętu komputerowego, easter eggi i ciekawostki, nietypowe mechaniki, trendy w grach online i wiele innych.

TVGRY - prowadzący

Osób występujących w produkcjach TVGRY jest wiele, ale najbardziej rozpoznawalne twarze to: Grzegorz Bobrek, znany jako Gambrinus, Szymon Hed Liebert, Mateusz Arasz Araszkiewicz, Kacper Pitala, Adam Fanggotten Wawrzyński oraz Jordan Dębowski. Każdy z nich jest zapaleńcem gier związanym z tematem od wielu lat. Ekipa TVGRY jest świetnie dobrana. W jej składzie możemy znaleźć specjalistów z wielu dziedzin, co sprawia, że każdy odbiorca zainteresowany grami komputerowymi znajdzie coś dla siebie.

TVGRY - odcinki

Długość emitowanych programów jest różna i zależy od poruszanego tematu, ale większość epizodów trwa 10-15 minut. Pierwsze odcinki produkcji pojawiły się w czerwcu 2020 roku. Do końca 2021 roku wyemitowano ponad 200 odcinków i liczba ta stale rośnie.

TVGRY - gdzie obejrzeć?

Program jest emitowany na kanale Gametoon HD. Od początku 2022 roku TVGRY możemy oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku około godziny 16:00. W weekendy godzina emisji to 13:00. Zawsze, gdy program TVGRY jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d392rb8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d392rb8