Trwa ładowanie...

Troje pod przykrywką - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Troje pod przykrywką to produkcja skierowana dla osób, które lubią policyjne opowieści oraz seriale z dużą dawką humoru. Serial Czwórki gwarantuje również mocne wrażenia i dużą przyjemność z jego oglądania.

Troje pod przykrywkąTroje pod przykrywkąŹródło: YouTube
d3phz4b
d3phz4b

Troje pod przykrywką - co to za serial

Troje pod przykrywką to polska komedia akcji, która jest produkowana dla Czwórki przez ATM Grupa S.A. Zdjęcia do serialu zrealizowano we Wrocławiu. W serialu wystąpili bohaterowie znani z hitu Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny.

Troje pod przykrywką - twórcy

Reżyserem, a zarazem producentem serialu Troje pod przykrywką jest Jakub Miszczak, natomiast scenariusz do niego opracowali: Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński.

Troje pod przykrywką - odcinki

Troje pod przykrywką będzie składał się prawdopodobnie z ok. 50 odcinków, czyli podobnie, ile produkcja, do której będzie ów serial nawiązywał, czyli Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny.

Troje pod przykrywką - fabuła

Fabuła serialu Troje pod przykrywką koncentruje się na dwóch braciach - Marku i Staszku, którzy właśnie znaleźli się na poważnym, życiowym zakręcie. Obaj obecnie pracują jako miejscy śmieciarze, po tym jak usunięto ich ze służby i w gruncie rzeczy nie wiedzie im się w życiu zbyt dobrze. Ich sytuacja jednak ulega znaczącej poprawie, gdy na swojej drodze spotykają oficer operacyjną Karolinę Drzazgę oraz jej szefa. Bracia wracają do policyjnej służby, a ich życie ponownie wypełnia adrenalina i pomoc słabszym.

d3phz4b

Troje pod przykrywką - bohaterowie

Głównym bohaterami serialu Troje pod przykrywką są:

  • Karolina Drzazga - oficer operacyjna tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa,
  • Marek i Staszek Gawlik - byli stróże prawa, bracia.

Troje pod przykrywką - obsada

W serialu wystąpili:

  • Dagmara Bąk (znana z produkcji Wataha) jako Karolina Drzazga,
  • Jędrzej Taranek (znany z produkcji Ojciec Mateusz) jako Marek Gawlik,
  • Piotr Miazga (znany z produkcji Ślepnąc od świateł) jako Staszek Gawlik.
d3phz4b

W obsadzie serialu znaleźli się również tacy aktorzy i aktorki jak: Mirosław Kropielnicki (znany z produkcji Znaki), Barbara Jonak (znana z produkcji Król) oraz Dominik Rybiałek (znany z produkcji Galeria).

Troje pod przykrywką - gdzie obejrzeć

Serial Troje pod przykrywką zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3phz4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3phz4b