Trwa ładowanie...

Totalcar - oglądaj online w TV - prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Totalcar to program motoryzacyjny, który poza dawką wiedzy branżowej dostarcza także sporo humoru.

TotalcarTotalcarŹródło: WP Pilot
d12kir8
d12kir8

Totalcar – co to za program?

Totalcar to węgierska produkcja, najpopularniejszy w swoim kraju program motoryzacyjny, który łączy wiodące w branży efekty wizualne z przyziemnym komentarzem oraz humorem. Bywa nazywany Top Gearem wschodniej części Europy. Program produkowany jest od 2011 roku, liczy czternaście sezonów – sezony pierwszy i od ósmego do czternastego to dziesięć odcinków przygód, sezony od drugiego do siódmego liczyły sobie po jednym odcinku. Długość każdego epizodu wynosi trzydzieści minut. Twórcami TotalCar są między innymi Kulcsár Zsolt, Krisztina Gallo, Marietta Temesvari. Program jest popularny w krajach takich jak Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria, gdzie emitowany jest w wersji lektorskiej.

Totalcar – prowadzący

Gwiazdami programu i jego prowadzącymi są Gábor Bazsó Karotta i Róbert Winkler. Jak sami mówią, w programie chcą: "nadal pomagać rodzinom wydawać dobre pieniądze na samochody, unikać wypadków, ratować planetę i pokazywać, jak to jest interesujące. To techniczny i kulturowy zapał do transportu". Jednak, według ich samych, głównym zadaniem jest szukanie wymówki, by z każdym sezonem ponownie zrobić dobry program telewizyjny. Oprócz wymienionych panów w roli prowadzącego od 2016 roku pojawia się również István Vályi.

Totalcar – odcinki

Każdy odcinek programu porusza inne zagadnienie związane z motoryzacją. Prowadzący oceniają samochody – w tym VIASAT6, który stał się wizytówką programu – oraz pomagają tym, którzy miewają problemy ze swoimi samochodami. Prowadzący na własnej skórze przekonują się, czy starsze maszyny bywają lepsze od obecnie produkowanych modeli, nie raz wygłupiają się przy tym i mają dobrą zabawę.

Totalcar – gdzie obejrzeć?

W polskiej telewizji program można zobaczyć na kanale AXN Black. Emisja odbywa się we wtorki o 05:20, w środy o 05:15, w czwartki o 05:20, w piątki o 05:25, w soboty o 05:20. Zawsze, gdy program Totalcar jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d12kir8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12kir8