Trwa ładowanie...

To był rok - oglądaj online w TV - co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Każdy czasem lubi powspominać stare, dobre czasy i wrócić do muzycznych lub filmowych hitów sprzed lat. Dawne mody, wydarzenia kulturalne czy społeczne wywołują uczucie sentymentu u większości z nas. Program telewizyjny To był rok zabiera widza w podróż do przeszłości, pozwalając przypomnieć i przeżyć jeszcze raz wiele chwil, które na stałe zapisały się w naszej historii i popkulturze.

To był rokTo był rokŹródło: WP Pilot
durgmz9
durgmz9

To był rok - co to za program

To był rok to polski program rozrywkowy emitowany od 8 marca 2019 roku na stacji TVP 1. Inspirowany jest holenderskim oryginałem A year to remember (hol. Oh, wat een jaar!). Program wprowadza widza w klimat dawnych lat dzięki filmowym materiałom archiwalnym, odpowiedniej scenografii i kostiumom. Uczestnicy, którym towarzyszy stuosobowa widownia, muszą wykazać się wiedzą dotyczącą minionych wydarzeń i zjawisk. Zapraszani do każdego odcinka specjalni goście muzyczni wykonują największe przeboje z tamtych lat. Do tej pory ukazały się dwa sezony, jeden wiosną 2019 i jeden wiosną 2020, po 10 odcinków każdy.

To był rok - prowadzący

Dwie pierwsze serie programu prowadziła Marzena Rogalska, dziennikarka telewizyjna i radiowa, pisarka i aktorka. Sezon zaplanowany na wiosnę 2021 poprowadzi natomiast Tomasz Kammel, znany dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent i scenarzysta.

To był rok - odcinki

Jeden odcinek programu trwa około 55 minut. Każdy z nich dotyczy innego roku, do którego przenoszą się uczestnicy. Drużyny w składzie kapitan i gwiazda, będą miały za zadanie odpowiadanie na pytania z zakresu wydarzeń politycznych, społecznych, kulturalnych czy sportowych z danego roku. Muszą także udowodnić swoją wiedzę z mniej oczywistych dziedzin, takich jak moda, motoryzacja czy obyczaje. Każdy odcinek składa się z trzech rund i finału.

To był rok - gdzie oglądać

Program To był rok zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
durgmz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
durgmz9