Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe
5 sierpnia 2020, 09:53

The Voice of Poland - program online w TV, gdzie obejrzeć

The Voice of Poland już od 2011 roku wyłania na światło dzienne prawdziwe talenty wokalne. Stawia przed uczestnikami programu niemałe wyzwania, które muszą pokonać z pomocą swoich trenerów i własnej, ciężkiej pracy. Komu uda się zwyciężyć program i zyskać tytuł ,,Najlepszego głosu w Polsce"? Tego nie wiemy. Mamy jednak pewność, że walka będzie intensywna i emocjonująca.

The Voice Of PolandThe Voice Of PolandŹródło: WP Pilot

The Voice of Poland - zasady

Na czym polega The Voice of Poland? Wyłonione z precastingów osoby rywalizują między sobą wokalnie o względy trenerów. Ci, odwróceni tyłem do uczestników, wybierają ich do swojego zespołu na podstawie własnych wymagań oraz wytycznych. Nierzadko więc bywa, że przydzielonemu wokaliście trudno odnaleźć się w nowym, wcześniej niećwiczonym stylu trenera, co tylko podkręca różnorodność rywalizacji wokalnych i stawia przed uczestnikami nowe wyzwania. Tych natomiast jest niemało, bo gdy każda z osób znajdzie już swoją drużynę, następują ,,bitwy", które z edycji na edycję utrzymują swój poziom profesjonalizmu, ducha walki, a przede wszystkim - pięknego głosu i warsztatu uczestników.

The Voice of Poland charakteryzuje się trenerami o ogólnopolskiej sławie, którzy zasłynęli na ekranach telewizorów oraz na najwyższych miejscach list przebojów. Wśród nich znaleźć można choćby Kamila Bednarka, Michała Szpaka oraz Margaret. Towarzyszą im prowadzący, znani z wielu teleturniejów czy seriali, jak np. Maciej Musiał czy Tomasz Kammel.

Kwintesencją programu są ,,bitwy", których celem jest wyłonienie najlepszego zespołu dla danego trenera. Podczas nich, szkoleniowiec wybiera dwóch członków swojej drużyny, aby zaśpiewali tę samą piosenkę. Ma to na celu wyłonienie wokalisty, który jest w stanie swoim głosem poruszyć tłumy i przejść do kolejnego etapu. Osoby, które nie podołają temu wyzwaniu, odpadają. Zasady programu przewidują, że osoby odrzucone z zespołu mogą zostać ,,ukradzione" przez innego trenera, który chciałby je w swoim składzie. Czasem bywa bowiem tak, że specyficzny głos wokalisty niekoniecznie zgadza się z zamysłem trenera. Na szczęście każda edycja programu obfituje w wielu znanych na całą Polskę twórców, dzięki czemu duża liczba uczestników ma szanse znaleźć niszę, w której jego głos się spełni. Na przestrzeni edycji zasada ta ulegała delikatnym zmianom, dodając element np. ,,gorących krzeseł".

Gdy zespoły zmienią zasób swoich członków, nadchodzi kolejny emocjonujący etap, jeszcze bardziej podkręcający wcześniejszą walkę i rywalizacje, który nazywa się ,,nokaut". Podczas niego każdy z trenerów wybiera ze swojego zespołu trzy osoby, które wystąpią w odcinkach na żywo. Pozostali uczestnicy walczą o przejście dalej, starając się zaśpiewać jak najlepiej. 

W odcinkach na żywo nic nie jest już jednak wiadome, a możliwości zarówno uczestników, jak i trenerów, nie do przewidzenia. Ten etap cechuje się zwieńczeniem całej pracy uczestnika podczas programu oraz głosowaniem SMS odbiorców przed telewizorami. Wybrane osoby przechodzą do finału, aby walczyć o spełnienie marzeń.

Program The Voice of Poland można obejrzeć na antenie TVP1. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji WP Pilot, aby obejrzeć The Voice of Poland online.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj