Trwa ładowanie...

The Commons - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

The Commons to opowieść o ludziach, którzy zostali zmuszeni do odnalezienia się w zupełnie nowej rzeczywistości, będącej następstwem katastrofy klimatycznej. W serialu poruszona tematyka granic etycznych, nowoczesnych rozwiązań z zakresu biotechnologii oraz rozmaitych problemów, z którymi zmagają się ludzie żyjący w inwigilowanym społeczeństwie, gdzie ciągle trwa walka o przetrwanie.

The commonsThe commonsŹródło: YouTube
d1glaj9
d1glaj9

The Commons - co to za serial?

The Commons to australijski serial w klimatach science-fiction, który opowiada o życiu ludzkości po katastrofie klimatycznej. Serial ukazuje skomplikowane relacje międzyludzkie oraz starania osób, które pragną zbudować swoje życie na nowo i odnaleźć się w świecie pełnym zmian.

The Commons - twórcy

Za powstanie serialu odpowiada Shelley Birse. Oprócz niej, nad scenariuszem pracowali: Matt Ford, Matt Cameron oraz Michael Miller. Producentem jest Diane Hadron, natomiast dystrybutorem - Sony Pictures Television.

The Commons - odcinki

Serial składa się z jednego, kompletnego sezonu, który obejmuje osiem odcinków. Wszystkie mają bardzo podobną długość, która wynosi 50 minut.

The Commons - fabuła

Fabuła jest osadzona w niedalekiej przyszłości, która ma miejsce po dramatycznych wydarzeniach związanych z katastrofą klimatyczną. Serial, który skupia się wokół losów ambitnej neuropsycholog Eadie, która zajmuje się leczeniem pacjentów, którzy przeżyli rozmaite traumy. Korzysta w tym celu z najnowocześniejszych technologii, jednak jej zadania nie ułatwiają trudne czasy pełne wyzwań. Katastrofa klimatyczna, której doświadczyła Australia, przyniosła ze sobą bowiem konsekwencje w postaci skażonego powietrza, toksycznych opadów oraz rosnącej ingerencji rządu w życie obywateli.

d1glaj9

The Commons - bohaterowie

Główna bohaterka to Eadie Boulay, która jako neuropsycholog niesie pomoc pacjentom cierpiącym na choroby psychiczne. Pracuje w szpitalu w Sydney, a poza godzinami pracy stara się stawiać czoła własnym problemom. Kobieta marzy o zostaniu matką, jednak nie jest to proste w świecie pełnym postępujących zmian ekologicznych i bezwzględnych kapitalistów. U jej boku pojawiają się także: Lloyd Green, Ivy Green oraz Cosmo.

The Commons - obsada

W roli głównej występuje Joanne Froggatt. W obsadzie znaleźli się również: David Lyons, Bede Warnock, Hayden Holmes, John Waters oraz Madeleine Withington.

The Commons - gdzie oglądać?

Serial The Commons zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1glaj9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1glaj9