Trwa ładowanie...

Teraz albo nigdy! – online w TV – fabuła, obsada, gdzie oglądać

Dynamiczne życie, spotkania towarzyskie, kariera zawodowa, problemy oraz zakręty życiowe - tak wyglądało życie grupy osób, zanim zdecydowały się na wakacyjny wyjazd. Spotykają się na Maderze i tak rozpoczyna się ich przyjaźń. Każda z nich w Portugalii pojawia się po to, by poukładać w swojej głowie pewne rzeczy. Teraz albo nigdy! to serial o tym, jak jeden wyjazd zmienia życie kilku młodych ludzi zamieszkujących jedno miasto w Polsce.

Teraz albo nigdy!Teraz albo nigdy!Źródło: YouTube
d2zd3db
d2zd3db

Teraz albo nigdy! - co to za serial

Teraz albo nigdy! to serial produkcji polskiej z gatunku serial obyczajowy. Premiera odbyła się 30 marca 2008 roku, a emisja trwała do 18 października 2009 roku. Serial nagrywany został w Warszawie, Krakowie oraz na Maderze.

Teraz albo nigdy! - twórcy

Produkcją serialu Teraz albo nigdy! zajęło się TVN wraz z Dorotą Chamczyk, Akson Studio oraz Michałem Kwiecińskim. Za reżyserię pierwszej oraz drugiej serii odpowiedzialny był Grzegorz Kuczeriszka, a za pozostałe dwie serie Maciej Dejczer. Za scenariusz odpowiedzialni byli Radosław Figura, a także Olga Sawicka.

Teraz albo nigdy! - odcinki

Serial składa się z czterech serii, liczących łącznie 44 odcinki. Epizody trwają około 45 minut.

Teraz albo nigdy! - fabuła

Fabuła serialu toczy się wokół życia grupy przyjaciół. Produkcja Teraz albo nigdy! ukazuje życiowe potyczki oraz codzienne problemy młodych osób mieszkających w dużym mieście w Polsce. Każde z nich ma pracę, swoje życie towarzyskie i osobiste, ale mają również problemy z którymi muszą sobie poradzić. Teraz albo nigdy! pokazuje, jak jeden wyjazd może zmienić grupę ludzi, a także ich dotychczasowe życie.

d2zd3db

Teraz albo nigdy! - bohaterowie

Główną bohaterką serialu jest Marta Orkisz, energiczna oraz samodzielna farmaceutka, która zawarła związek małżeński z Robertem. Przyjaciółką Marty jest Barbara - dziennikarka, która wdała się w romans z kolegą z pracy - Markiem. Julia jest dziewczyną, która wróciła do Polski z USA. Młoda kobieta za granicą przeżyła smutne chwile i w Polsce stara się poukładać swoje życie na nowo. Michał jest człowiekiem sukcesu, któremu, wydawać by się mogło, nic nie brakuje. Jego problemem jednak jest posada, którą obejmuje. Praca w korporacji nie daje mu wystarczająco dużo satysfakcji, czuje się zmęczony oraz wypalony zawodowo. Andrzej to student, który w wolnych chwilach pracuje w nocnym klubie.

Teraz albo nigdy! - obsada

Główne role w serialu:

  • Marta Żmuda Trzebiatowska jako Marta Orkisz,
  • Mateusz Damięcki jako Andrzej Bosz,
  • Agata Buzek jako Julia Milton,
  • Bartłomiej Kasprzykowski jako Robert Orkisz,
  • Rafał Królikowski jako Michał Winiarski,
  • Katarzyna Maciąg jako Basia Jasnyk,
  • Jan Wieczorkowski jako Marcin Kreng,
  • Małgorzata Kożuchowska jako Katarzyna Marczak.

Teraz albo nigdy! - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Teraz albo nigdy! zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2zd3db
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zd3db