Trwa ładowanie...

Ten moment - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

W poszukiwaniu ciekawych seriali warto zwrócić uwagę na produkcję Ten moment. Jest to serial z gatunku paradokumentalnych dokumentalizowanych, który opowiada o losach zwykłych ludzi i niecodziennych sytuacjach, które mogą odmienić całe życie. Serial skupia się na ważnych w życiu wartościach. Jest to pozycja, która może okazać się ciekawa na wieczorne maratony przed telewizorem.

Ten moment Ten moment Źródło: WP Pilot
d1tqljz
d1tqljz

Ten moment - twórcy

Serial Ten moment jest dziełem studia Constantin Entertainment. Miał on swoją premierę w 2015 roku.

Ten moment - odcinki

Serial składa się z 20 odcinków. Każdy odcinek skupia się na innej, emocjonującej historii pełnej przekazu i ukazującej, że los jest pełen niespodzianek i czasem wystarczy tylko jedna krótka chwila, aby całe dotychczasowe życie uległo zmianie. 

Ten moment - fabuła

Fabuła serialu skupia się na losach zwykłych ludzi. Życie każdego z nich zostaje całkowicie odmienione w jednej chwili. Co ciekawe, serial spośród innych tego typu wyróżnia to, że wszystkie wątki bohaterów przeplatają się ze sobą, nawet jeśli wcześniej się nie znali, a akcje dzieją się jednocześnie. Jak się może wydawać, całkiem przypadkowe wydarzenia mogą mieć wpływ na późniejsze sytuacje. Serial opowiada także o tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a być może wszystko jest ze sobą w jakiś sposób połączone. Serial ten pokazuje, że bohaterowie zmagają się z podobnymi problemami, co każdy. Skupia się na różnych ważnych momentach i ukazuje, jak łatwo wszystko może się zmienić. Grunt, żeby umieć odnaleźć się w nowej sytuacji. Kłopoty w związku, gorsza sytuacja w pracy, zdrada przyjaciela - takie dramaty przytrafić się mogą każdemu. Przemiana to zdecydowany motyw przewodni całego serialu Ten moment.

Ten moment - bohaterowie

Bohaterami odcinków serialu Ten moment są aktorzy-amatorzy. W każdym odcinku pojawiają się inne postacie, których losy stale się przeplatają. Tak więc nie ma jednej grupy aktorów, którzy pojawiają się w każdym odcinku.

d1tqljz

Ten moment - gdzie oglądać

Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1tqljz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tqljz