Trwa ładowanie...

Tajemnice losu - oglądaj online w TV - co to za program, prowadząca, gdzie obejrzeć

Tajemnice losu to interaktywny program ezoteryczny. Podczas transmisji na żywo wróżki udzielają porad życiowych i miłosnych oraz odpowiadają na pytania kontaktujących się z nimi telefonicznie widzów. Robią to na podstawie układów kart tarota, astrologii czy numerologii.

Tajemnice losuTajemnice losuŹródło: YouTube
d763aph
d763aph

Tajemnice losu – co to za program?

Tajemnice losu są prowadzonym na żywo programem telewizyjnym reżyserii Marcina Chmarka. Widzowie mogą skontaktować się z najlepszymi w Polsce wróżkami, dzwoniąc do nich bezpośrednio i pytając o poradę, lub wysyłając SMS-a zawierającego pytanie oraz imię i datę urodzenia osoby, której dotyczy. Na podstawie tych informacji specjaliści z dziedziny ezoteryki stawiają karty tarota opisujące teraźniejszość, przeszłość lub przyszłość, karty anielskie, karty tybetańskie, przeprowadzają wróżby, korzystając z kryształowych kul, run i kryształów, a także udzielają informacji i rad dotyczących innych osób, bądź relacji, na podstawie numerologii i znaków zodiaku. Wróżbici podczas transmisji opowiadają również własne historie, które przydarzyły im się na przestrzeni lat pracy w ezoteryce. Program emitowany jest od 2018 roku.

Tajemnice losu – prowadzący

Program prowadzi wiele wróżek z wieloletnim ezoterycznym doświadczeniem, specjalizujących się w przepowiadaniu przyszłości za pomocą kart, energetycznej analizie czakr oraz posiadających wiedzę w zakresie astrologii czy numerologii. Do najbardziej znanych wśród prowadzących należą Beata Nowak, Magdalena Rutkowska, Margarita Kochan oraz Wróżka Ariana.

Tajemnice losu – odcinki

Do tej pory na antenę trafiło 3976 odcinków Tajemnic losu. Program prowadzony jest w godzinach nocnych, najczęściej między pierwszą a czwartą. Ponieważ transmisje odbywają się na żywo, w telewizji nie pojawiają się powtórki. Tajemnice losu emitowane są codziennie, z wyłączeniem kilku dni (zależnie od miesiąca), oraz trwają zazwyczaj od jednej do trzech godzin.

Tajemnice losu - gdzie oglądać

Program Tajemnice losu zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d763aph
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d763aph