Trwa ładowanie...

Tajemnica zawodowa - online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Wieczory to czas, w którym szczególnie chętnie ogląda się seriale. Warto więc poznać serialowe nowości i dowiedzieć się, co ciekawego można obecnie obejrzeć. Jedną z propozycji jest serial Tajemnica zawodowa, który można oglądać od 17 lutego 2021 roku.

Tajemnica zawodowaTajemnica zawodowaŹródło: WP Pilot
d45f50k
d45f50k

Tajemnica zawodowa - co to za serial?

Jest to serial z gatunku obyczajowo-kryminalnego. Dlatego będzie to świetna opcja dla fanów historii z wątkiem kryminalnym. Zdjęcia do tego serialu rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku. Warto dodać, że sceny nagrywano w Warszawie.

Tajemnica zawodowa - twórcy

Za stworzenie serialu Tajemnica zawodowa odpowiedzialne są takie osoby jak reżyser Marek Lechki, oraz twórcy scenariusza Ewa Popiołek, Marek Kreutz, oraz Dorota Jankojć. Za jego produkcję odpowiada stacja TVN.

Tajemnica zawodowa - odcinki

Serial ten opowiada o losach 40-letniej Julii, która kończy studia prawnicze w Warszawie i postanawia powrócić w swoje rodzinne strony. Tam zakochuje się w miejscowym lekarzu Andrzeju Żurawskim i postanawia założyć z nim rodzinę. Odkłada na bok swoje zawodowe plany i skupia się na rodzinie o jakiej marzyła. Po odkryciu mrocznej tajemnicy, musi stanąć do walki o swoją rodzinę. Postanawia zostać adwokatem i zająć się prawem medycznym, którym zawsze się interesowała. Bohaterka z kolejnymi odcinkami przechodzi metamorfozę i okazuje się, że posiada w sobie ogromną pasję do swojego zawodu i jest niezwykle skuteczna w tym co robi.

Tajemnica zawodowa - fabuła

Jak wspomniano wcześniej, serial Tajemnica zawodowa opowiada historię Julii, która po odkryciu sekretu męża, postanawia wrócić do swoich zawodowych ambicji i zostaje niezwykle skutecznym adwokatem, którą kieruje prawdziwa żądza wyzwań. Prawda o jej mężu może na zawsze odmienić ich życie. Fabuła dotyczy walki, jaką główna bohaterka prowadzi, by oczyścić swego męża z zarzutów kryminalnych.

d45f50k

Tajemnica zawodowa - bohaterowie

Bohaterami tego serialu są Julia i Andrzej Żurawscy. Obok nich, w serialu występują także takie osoby jak Paweł Miller, Monika Litwin, Kinga Górska i Wiktor. 

Tajemnica zawodowa - obsada

W serialu Tajemnica zawodowa, możemy oglądać takich aktorów jak:

  • Magdalena Różdżka,
  • Cezary Pazura,
  • Piotr Stramowski,
  • Tamara Arciuch,
  • Anna Dereszowska,
  • Andrzej Zieliński,
  • Justyna Zielska,
  • Zofia Zborowska.

Tajemnica zawodowa - gdzie oglądać?

Produkcję można oglądać w stacji TVN w środy o godzinie 21.30. Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Tajemnica zawodowa zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d45f50k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45f50k