Trwa ładowanie...

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków – oglądaj online w TV – fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków to animowany serial przygodowy. Przedstawia przygody Pima i Fredzia, czyli wytrwałego pingwina i jego życzliwego przyjaciela flaminga, którzy dołączyli do grupy bocianich lotników z T.O.T.S. Pimo i Fredzio jako jedyni w ekipie nie są bocianami.

T.O.T.S Totalnie Odlotowy Transport SłodziakówT.O.T.S Totalnie Odlotowy Transport SłodziakówŹródło: YouTube
d2lhr68
d2lhr68

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków – twórcy

Serial został wyprodukowany w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych. Jego twórcą jest Travis Braun. Serial jest emitowany w Stanach Zjednoczonych od 14 czerwca 2019, natomiast w Polsce od 16 września 2019 na kanale Disney Junior. 

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków – odcinki

Produkcja serialu rozpoczęła się w 2019 i wciąż trwa. Wyprodukowane zostały trzy sezony, na łączną liczbę 57 odcinków. Długość odcinków wynosi około 22 minuty. Wyprodukowano jednak dwa odcinki trwające po 11 minut. W Polsce nie zostały jeszcze wyemitowane wszystkie odcinki.

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków – fabuła i bohaterowie

 Głównymi bohaterami serialu są przyjaciele, pingwin Pipson oraz flaming Fredzio. Kumple dołączyli do ekipy lotników T.O.T.S. Wyróżniają się na tle grupy, ponieważ jako jedyni nie są bocianami. Przyjaciele w T.O.T.S zajmują się transportem małych, nowo narodzonych zwierzątek ze żłóbka do ich rodzin. Latają po całym świecie, a czasami rozwiązują napotykane po drodze problemy..

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków – oryginalny dubbing

W amerykańskiej wersji udział biorą m.in., w roli Pipsona - Jet Jurgensmeyer, w roli Fredzia - Christian J. Simon. Vanessa Williams udostępnia swój głos kapitan Dzióbek, a Megan Hilty wciela się w rolę koali K.C, matki Tiberiusa i matki Linusa.

d2lhr68

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków - polski dubbing

W polskiej wersji dubbingowej Jakub Strach występuje w roli Pipsona, a Karol Kwiatkowski oraz Paweł Szymański wcielają się w rolę Fredzia. Miśkę odgrywa Maja Kwiatkowska, Elżbieta Futera-Jędrzejewska występuje jako Kapitan Klara Dzióbek.

Polską wersję serialu reżyseruje Janusz Dąbrowski.

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków - nagrody

Serial otrzymał jedną nominację w 2020 roku do nagrody Annie, w kategorii Najlepsze indywidualne osiągnięcie: konstrukcja postaci w animowanej produkcji telewizyjnej dla Johna Jagusaka.

T.O.T.S. Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków - gdzie oglądać

Serial z polskim dubbingiem jest dostępny na kanale Disney Junior. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2lhr68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lhr68