Trwa ładowanie...

Szpilki na Giewoncie - online w TV - obsada, fabuła, gdzie oglądać

Szpilki na Giewoncie to serial, który zdobył swoją popularność dzięki doskonałej obsadzie aktorskiej oraz pięknym krajobrazom. Jest to historia kobiety, której życie zmienia się w związku z otrzymaniem pracy w Zakopanem.

Szpilki na GiewoncieSzpilki na GiewoncieŹródło: YouTube

Szpilki na Giewoncie - co to za serial

Serial Szpilki na Giewoncie to produkcja, której pierwszy odcinek miał swoją emisję 2 września 2010, a ostatni 24 maja 2012. Jest to serial komediowo-obyczajowy polskiej produkcji. Odcinki Szpilek na Giewoncie zostały nagrane w Zakopanem. Fabule serialu towarzyszą górskie krajobrazy, które zostały ujęte w serialu. Produkcja zakończyła się tzw. cliffhangerem. Fabuła ucięta została w punkcie kulminacyjnym, pozostawiając w widzach niedosyt. Zawieszenie serialu Szpilki na Giewoncie w punkcie kulminacyjnym oraz sytuacji pełnej napięcia było zamierzonym działaniem reżysera.

Szpilki na Giewoncie - twórcy

Produkcją zajęło się Paisa Films. Reżyserem serialu Szpilki na Giewoncie jest Filip Zylber, a producentem Maciej Ślesicki. Za muzykę odpowiedzialny jest Filip Kuncewicz, za zdjęcia Jacek Fabrowicz, a scenografią zajęła się Anna Kosecka.

Szpilki na Giewoncie - odcinki

Serial Szpilki na Giewoncie składa się z czterech sezonów. Każdy z nich zawiera po 13 odcinków, a każdy epizod trwa około 44 minuty.

Szpilki na Giewoncie - fabuła

Fabuła serialu toczy się wokół młodej kobiety, pracującej w agencji reklamowej. Kobieta pewnego dnia otrzymuje od szefa propozycję dotyczącą przeprowadzki do Zakopanego i poprowadzenia tam oddziału firmy. Po krótkim namyśle Ewa postanawia podjąć się tego wyzwania i przeprowadza się w góry, pozostawiając w Warszawie swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy oraz ukochanego. Krótko po przeprowadzce uświadamia sobie jednak, że to wyzwanie jest jednak dużo trudniejsze niż sobie wyobrażała i ciężko jest się jej przyzwyczaić do nowego miejsca pracy. W odnalezieniu się w Zakopanem pomaga jej Bartek.

Szpilki na Giewoncie - bohaterowie

Główną bohaterką serialu jest Ewa Drawska - 29-letnia kobieta, która w związku z otrzymaniem awansu przeprowadza się z Warszawy do Zakopanego. Wkrótce po przeprowadzce kobieta poznaje ratownika - Bartka Bachledę, który szybko wpada jej w oko.

Szpilki na Giewoncie - obsada

Główna obsada serialu:

  • Magdalena Schejbal - jako Ewa Drawska,
  • Krzysztof Wieszczek - jako Bartek Bachleda,
  • Natalia Rybicka -jako Agnieszka Lipnicka,
  • Anna Czartoryska - jako Xenia,
  • Joanna Orleańska - jako Diana Sroka,
  • Jan Wieczorkowski - jako Mateusz Rybicki,
  • Piotr Zelt - jako Patryk Koliba,
  • Dorota Pomykała - jako Lucyna Skorupa,
  • Małgorzata Pieczyńska - jako Aniela Gut.

Szpilki na Giewoncie - gdzie oglądać

Zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, serial Szpilki na Giewoncie zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.