Trwa ładowanie...

Szef jak szpieg - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Zastanawialiście się kiedyś, jak by to było pracować ramię w ramię ze swoim szefem? Wyobraźcie sobie, zatem, jak Wasz przełożony zamienia drogi garnitur na robocze ubranie i razem z całym zespołem zaczyna zmianę. Z jednym małym szczegółem... nikt nie wie, że nowy pracownik to właściciel firmy. Nieprawdopodobne? A jednak. Właśnie takie sytuacje obejrzycie w amerykańskim programie telewizyjnym pod tytułem Szef jak szpieg.

Szef jak szpiegSzef jak szpiegŹródło: WP
d2dyntm
d2dyntm

Szef jak szpieg - co to za serial?

Amerykański serial dokumentalny Szef jak szpieg, przedstawia właścicieli dużych korporacji w niecodziennej odsłonie. Szefowie swoich firm, na pewien czas, porzucają wygodne biura, by anonimowo, wcielić się w rolę zwykłych pracowników. Dzięki temu poznają firmę "od środka". Mogą na własnej skórze doświadczyć trudu powierzonych zadań, poznać załogę, sprawdzić, czy firma prowadzona jest we właściwy sposób, a nawet doświadczyć zwolnienia z pracy. Tu nie ma taryfy ulgowej. To prawdziwa szkoła życia i sprawdzian z zarządzania dla kogoś, kto wyniki swojej pracy, na co dzień ocenia zza biurka, przez pryzmat tabelek i wykresów. Szefowie będą musieli zmierzyć się z prawdą, przedstawioną przez swoich pracowników. Odkryją sekrety, o których nie mieli pojęcia. Sprawdzą, czy sami są w stanie sprostać wymaganiom, które codziennie stawiają innym. Poznają emocje panujące wśród pracowników. Program pełen zabawnych sytuacji, ale również wzruszeń i prawdziwych emocji.

Szef jak szpieg - odcinki

Każdy odcinek programu to inna historia. Bohaterami są właściciele firm, zmagający się z zadaniami, które do tej pory znali tylko z teorii. Pracownicy, którzy nieświadomie opowiadają o swojej pracy. Każdy epizod to nieprzewidziane sytuacje, codzienne problemy, prawdziwe emocje i niespodziewane zwroty akcji. Właściciel sieci restauracji jako pomywacz? Czemu nie! Szef korporacji udający robotnika budowlanego? Bogaci biznesmeni kontra zwyczajne życie. Właśnie tego możemy spodziewać się w programie.

Szef jak szpieg - twórcy

Scenariusze do programu tworzy Stephen Lambert, angielski producent telewizyjny, znany między innymi z takich produkcji, jak Zamieńmy się żonami, czy Googlebox.

W tworzeniu programu uczestniczą także: Anthony Gonzales, Lauren Baduini, Jocelyn Green Bernyk, Lauren Bissett Dana Boratenski

d2dyntm

Szef jak szpieg - nagrody

Program cieszy się ogromną popularnością. Nominowany do wielu nagród. Dwukrotnie nagrodzony statuetką Emmy, za najlepszą produkcję telewizyjną.

Szef jak szpieg - gdzie obejrzeć?

Program emitowany jest na antenie BBC Brit. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2dyntm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dyntm