Trwa ładowanie...

Syn - oglądaj online w TV - fabuła, bohaterowie, gdzie obejrzeć

Serial jest swobodną adaptacją powieści pod tym samym tytułem autorstwa Philippa Meyera, który uczestniczył również w procesie powstawania serialu. Książka osiągnęła globalny sukces - znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa oraz była nominowana do prestiżowej nagrody Pulitzera.

SynSynŹródło: YouTube

Syn - co to za serial

Syn to serial emitowany w latach 2017-2019. Dzięki ukazanym w produkcji retrospekcjom, możemy dowiedzieć się jak potoczyły się losy głównego bohatera, od wychowania przez członków społeczności Komanczów do zostania najstarszym przedstawicielem i głową jednej z najbogatszych i najpotężniejszych rodzin.

Syn - twórcy

Serial jest produkcją własną AMC Studios i Sonar Entertainment, a jego twórcami są Philipp Meyer (pisarz), Lee Shipman (scenarzysta telewizyjna) oraz Brian McGreevy (reżyser filmowy).

Syn - odcinki

Składa się z dwóch sezonów, każdy z nich liczy dziesięć odcinków, trwających około 45 minut. Pierwszy sezon miał premierę 8 kwietnia 2017 roku, a drugi 24 kwietnia 2019 roku na antenie AMC.

Syn - fabuła

Fabuła serialu skupia się na wielopokoleniowej rodzinie McCulloughów. Opowiada historię, która dzieje się na przestrzeni 150 lat i jednocześnie na dwóch płaszczyznach czasowych. Najpierw w 1894 poznajemy młodego Eliego McCullougha. Będąc jeszcze małym dzieckiem został porwany przez indiańskie plemię Komanczów. Jego członkowie zaopiekowali się nim i wychowali.

Poznajemy także fabułę, która dzieje się 60 lat po uprowadzeniu i skupia się na Elim, który jest nestorem całej rodziny McCulloughów. Musi poradzić on sobie z ochroną swojego rancza w czasie trwania wojny pomiędzy Ameryką, a Meksykiem.

Syn - bohaterowie

Serial skupia się przede wszystkim na Elim McCullough i jego życiu. To także opowieść o jego rodzinie - żonie, dzieciach, wnukach oraz osadnikach z indiańskiego plemienia, dzięki którym Eli wyrósł na wspaniałego, honorowego wojownika i dobrego człowieka.

Syn - obsada

Wśród aktorów występujących w produkcji znaleźli się:

  • Pierce Brosnan grającego główną postać,
  • Carlos Bardem jako Pedro García,
  • Jacoba Loflanda grającego młodego Eliego,
  • Sydney Lucas jako Jeannie,
  • Jess Weixler jako Sally,
  • Henry Garrett jako Pete,
  • Elizabeth Frances grającą Prairie.

Syn - gdzie obejrzeć

Serial zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.