Trwa ładowanie...

Sylwestrowa Moc Przebojów – online w TV – kto wystąpi, prowadzący, transmisja

Sylwestrowa Moc Przebojów już od 2006 roku towarzyszy nam podczas nocy sylwestrowej. Jest to jedno z największych muzycznych wydarzeń sylwestrowych, które zapewnia szampańską zabawę do białego rana przy muzyce znanych artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Sylwestrowa Moc Przebojów jest co roku organizowana i emitowana przez telewizję Polsat, po raz pierwszy odbyła się w Krakowie, przez lata była organizowana w stolicy, jednak od 2013 roku artystów mogliśmy zobaczyć na scenie Gdyni, Katowic i Chorzowa. Każdego roku oprócz gwiazd muzyki estradowej możemy zobaczyć osobowości show-biznesu w roli prowadzących m.in. Krzysztofa Ibisza czy Paulinę Sykut-Jeżynę

Fajerwerki, zdjęcie ilustracyjneFajerwerki, zdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/2021 - transmisja

Po wielu latach przerwy, scena Sylwestrowej Mocy Przebojów ponownie będzie znajdować się w samym sercu Warszawy. To właśnie ze stolicy na żywo będzie transmitowana impreza sylwestrowa.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/2021 - prowadzący

Sylwestrowa Moc Przebojów zawdzięcza swój wyjątkowy klimat niezwykłym prowadzącym. Jak każdego roku także i w Sylwestra 2020 nie zabraknie wszystkim znanej pary prowadzących w osobie Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny. Towarzyszyć im będzie jeszcze jedna para prowadzących – Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/2021 - kto wystąpi na scenie?

Zdecydowanie głównym widowiskiem Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 roku będzie występ Dody. Jest to z pewnością bardzo miła niespodzianka dla wszystkich fanów artystki, która jakiś czas temu ogłosiła swoją przerwę w karierze. Jest to jej pierwszy sylwestrowy występ od 2016 roku. Widzowie będą mogli również usłyszeć utwory zespołu Bajm czy też Zakopower. Wystąpią także:

  • zespół Enej,
  • Sylwia Grzeszczak,
  • Liber,
  • Michał Wiśniewski,
  • Michał Szpak,
  • Sławomir,
  • After Party,
  • Alicja Majewska,
  • Dawid Kwiatkowski.

Na scenie zagrają również zagraniczne gwiazdy m.in. grupa Boney M. znana wszystkim z utworu Daddy Cool, czy też Loona. Dzięki tak zróżnicowanej liście artystów podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020/2021 repertuar na pewno przypadnie do gustu zarówno starszym jak i młodszym uczestnikom sylwestrowej zabawy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020/2021 - gdzie oglądać?

Tradycyjnie Sylwestrową Moc Przebojów widzowie będą mogli obejrzeć na antenie telewizji Polsat, która od lat jest głównym organizatorem imprezy. Co roku Sylwestrowa Moc Przebojów towarzyszy średnio trzem milionom widzów, którzy rozpoczynają Nowy Rok w rytmie hitów polskich i zagranicznych artystów. 

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.