Trwa ładowanie...

Sylwester Marzeń – online w TV – kto wystąpi, prowadzący, transmisja

Sylwester to wyjątkowa noc, która przywodzi na myśl huczną zabawę przy najpopularniejszych rytmach. Jest to czas, w którym żegnamy miniony rok i witamy nowy, licząc, że będzie dla nas pełen sukcesów i pomyślności. Każdy, kto pragnie świętować w dobrym stylu i w towarzystwie gwiazd estrady, będzie zadowolony, oglądając Sylwester Marzeń.

Fajerwerki, zdjęcie ilustracyjneFajerwerki, zdjęcie ilustracyjneŹródło: Shutterstock
d2kz390
d2kz390

Sylwester Marzeń to jedna z najpopularniejszych krajowych produkcji. To przedsięwzięcie słynie z kompleksowego podejścia do rozrywki. Oferuje swoim widzom nie tylko występy największych gwiazd muzycznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, ale także inne atrakcje w postaci konkursów, loterii i zabawnych skeczy. Nie brakuje pokazów tanecznych i imponującej scenografii. Widowisko jest organizowane przez Telewizję Polską i emitowane na jej antenie (TVP2) już od 2004 roku. Warto podkreślić, że formuła Sylwestra Marzeń nieustannie ewoluuje. Nie ma on stałego miejsca, w którym by się odbywał. Do tej pory były to następujące miasta: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź oraz Zakopane. Zabawa rozpoczyna się z reguły około godziny 20.00 i kończy po północy. W roli prowadzących występują znani dziennikarze i prezenterzy, tacy jak Tomasz Kammel, Hubert Urbański, Agata Młynarska i Anna Popek, wokaliści – Rafał Brzozowski, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, a także aktorzy – Katarzyna Zielińska, czy Maciej Musiał.

Sylwester Marzeń 2020/2021 - skąd transmisja?

Sylwester Marzeń w 2020 roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną i obostrzenia sanitarne, nie odbędzie się w plenerze. Widowisko będzie transmitowane z telewizyjnego studia Telewizji Polskiej.

Sylwester Marzeń 2020/2021 - prowadzący

W roli prowadzących wydarzenie pojawią się, standardowo, słynne osobowości telewizyjne znane szerokiemu gronu odbiorców.

Sylwester Marzeń 2020/2021 - kto wystąpi na scenie?

Swoją obecnością to wydarzenie uświetni Zenek Martyniuk – gwiazda muzyki disco polo i autor utworów, które niemal każdego Polaka są w stanie zachęcić do wejścia na parkiet. Inny reprezentant tego nurtu muzycznego pojawi to Marcin Miller, wokalista zespołu Boys, który również pojawi się na scenie Sylwestra Marzeń. Nie zabraknie także wokalistek popowych - podczas Sylwestra Marzeń wystąpi bowiem Cleo. Inne gwiazdy nie zostały jeszcze ujawnione przez producentów.

d2kz390

Sylwester Marzeń 2020/2021 - gdzie obejrzeć

Widowisko można oglądać na antenie TVP2, w sylwestrową noc, już od godziny 19.45. W tym samym czasie Sylwester Marzeń będzie można również obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2kz390
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kz390