Trwa ładowanie...

Świętuj Dzień Babci i Dziadka razem z WP Pilot

W tym roku możemy świętować cały weekend - Dzień Babci wypada w piątek, a Dzień Dziadka w sobotę. To doskonała okazja, aby pobyć razem, posłuchać rodzinnych historii, a także… obejrzeć film, który od lat wywołuje uśmiech na twarzach dziadków.

Świętuj Dzień Babci i Dziadka z WP Pilot.Świętuj Dzień Babci i Dziadka z WP Pilot.

Dzień Babci i Dziadka - wspólne chwile na wagę złota

W zabieganym świecie rzadko mamy czas, aby po prostu być razem. Prezenty na Dzień Babci i Dziadka to jedno, zadbaj o to, aby w ten weekend - o ile jest to możliwe - odwiedzić bliskich. Nie musisz planować nic spektakularnego, wystarczy "tylko" być razem.

Poznaj wyjątkowe historie

W domu dziadków na pewno znajduje się mnóstwo rodzinnych albumów. Przeglądanie zdjęć to świetna okazja na poznanie waszej historii, można dowiedzieć się więcej o bliskich. A w książkach kucharskich na pewno nie brakuje przepisów, zapisanych na kawałkach papieru. Może coś razem ugotujecie? To nie tylko doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu, ale i na poznanie kulinarnych sekretów dziadków - w końcu czasem tylko jeden składnik wystarczy, aby potrawa stała się magiczna i smakowała… dzieciństwem.

Co powiesz na rodzinny seans?

Dzień Babci i Dziadka spędzony przed telewizorem? Czemu nie. Pamiętaj tylko, aby postawić na produkcje, które połączą pokolenia. Wybierz film, którym dziadkowie zachwycali się przed laty, albo taki, który opowiada o wydarzeniach, które mogą ci przybliżyć. Możesz włączyć także coś, co nie ma metryki, przypadnie do gustu i młodszym, i starszym. A może coś razem zaśpiewacie?

W weekend w telewizji m.in.

●     Piękny umysł - Paramount Channel, 21.01, godz. 20:00,

●     Moja dziewczyna - TV4, 22.01, godz. 11:05,

●     Popiełuszko. Wolność jest w nas - Kino Polska, 22.01, godz. 11:45,

●     The Voice Senior - TVP2, 22.01, godz. 20:00 i 21:05,

●     Puchar Świata w Titisee-Neustadt - TVN, 22.01, studio godz. 15:45, 17:25 i 18:05, zawody godz. 16:15 i 17:35,

●     Sztos II - Kino Polska, 22.01, godz. 20:00,

●     Nie ma róży bez ognia - TVP1, 23.01, godz. 15:10,

●     Puchar Świata w Titisee-Neustadt - TVN, 23.01, studio godz. 15:35, 17:10 i 17:55, zawody godz. 16:00 i 17:20,

●     Scenariusz na miłość - FilmBox Premium HD, 23.01, godz. 16:25,

●     Znachor - Kino TV, 23.01, godz. 17:15,

●     Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej - TVP1, 23.01, godz. 17:30.

Nie chcesz być zależny od programu telewizyjnego? Z bogatej biblioteki serwisu Cineman na pewno wybierzesz film na rodzinny seans. Polecamy np. Na noże, Mała matura 1947, Był sobie pies czy Cudowny chłopak.

WP Pilot jako prezent na Dzień Babci i Dziadka

Twoi dziadkowie mają dostęp jedynie do kilku kanałów, wspólne chwile przed małym ekranem to ich sposób na relaks, a nie chcą "bawić się" w abonamenty i umowy? Rozwiązaniem jest WP Pilot - telewizja na żywo, z której korzystanie jest niezwykle intuicyjne. Zakładamy darmowe konto, wybieramy i płacimy za pakiet, i… już! Nie ma tu skomplikowanych zasad, długich okresów wypowiedzenia. W każdej chwili możemy zrezygnować lub zdecydować się na inny pakiet. WP Pilot to ponad sto kanałów - m.in. stacje ogólnotematyczne, publicystyczne czy sportowe. Twoi dziadkowie są fanami filmów? Zwróć uwagę na specjalny pakiet WP Pilot + Cineman. To nie tylko dostęp do telewizji na żywo, ale i ponad 1500 filmów VOD! Boisz się, że telewizor nie umożliwi korzystania z WP Pilot? Telewizję można oglądać na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu - może to być komputer, tablet czy smartfon. A i na większym ekranie będzie to możliwe, np. dzięki odtwarzaczom multimedialnym takim jak np. Chromecast, które sprawią, że telewizor będzie "smart".

Udanego świętowania!

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.