Trwa ładowanie...

SuperLudzie – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

SuperLudzie to program dokumentalny emitowany w telewizji Polsat. Produkcja chwyta za serce i skłania do przemyśleń. Głównymi bohaterami są osoby niepełnosprawne, które pokazują swoje codzienne życie oraz to, z jakimi trudnościami się zmagają i jak sobie z nimi radzić.

SuperLudzieSuperLudzieŹródło: WP Pilot
d260i5h
d260i5h

SuperLudzie - co to za program?

SuperLudzie to cykl programów dokumentalnych emitowanych od listopada 2017 roku. Reżyserem programu jest Andrzej Szajewski. Został on wyprodukowany przez grupę Dash Media. Bohaterami są osoby niepełnosprawne, dla których ograniczenia nie istnieją. Produkcja pokazuje sukcesy, jakie osiągają oraz ich życie codzienne. To niezwykle poruszający cykl, który zmusza do refleksji. Bohaterowie udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych.

SuperLudzie - prowadzący

Program prowadzi Maciej Dowbor. Jest on polskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Od roku 2005 współpracuje z telewizją Polsat.

SuperLudzie - odcinki

Każdy odcinek to osobna historia wyjątkowego człowieka. Powstało pięć serii produkcji. Łącznie wyemitowano 48 odcinków. Każdy z nich trwa ok. 20 minut. Pierwszy i drugi sezon skupia się na pokazaniu sytuacji życiowej bohaterów. W trzecim sezonie prowadzący powraca do nich, aby sprawdzić, co w ich życiu się zmieniło. Odcinki przeplatane są fragmentami z poprzednich sezonów, aby przybliżyć widzom sylwetki postaci. W dalszych sezonach pojawiają się także goście specjalni. Są to ludzie związani z bohaterami, rodzina lub przyjaciele. 

Dodatkowo w 2018 roku powstała seria SuperLudzie Extra. Jest to krótki cykl sportowy ukazujący niepełnosprawnych bohaterów, którzy są osobami aktywnymi i uprawiają sport. Każdy odcinek trwa ok. 10 minut.

d260i5h

SuperLudzie - gdzie oglądać?

Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d260i5h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d260i5h