Trwa ładowanie...

STOP Drogówka - online w TV - odcinki, gdzie oglądać

STOP Drogówka to magazyn policyjny, który po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawił się w 2010 roku i od tamtej pory stale cieszy się zainteresowaniem widzów. Jego celem jest pokazanie, jakie wykroczenia popełniają Polacy oraz czym mogą one grozić. Dokładna analiza przyczyn wypadków, kolizji i wszelkich innych zdarzeń przestrzega widzów i uczy ich, jak powinni się w danej sytuacji zachować.

STOP DrogówkaSTOP DrogówkaŹródło: WP Pilot
d2zxb6n
d2zxb6n

STOP Drogówka – co to za program?

Program STOP Drogówka zaliczany jest do kategorii dokumentów. Przedstawia codzienność pracy policjantów w tak zwanej "drogówce". Kamery towarzyszą patrolom w rutynowych czynnościach, takich jak kontrola prędkości radarem lub sprawdzanie stanu technicznego pojazdów. Biorą także udział w bardziej dynamicznych akcjach, do których zaliczyć można pościgi lub blokady dróg. Pojawiają się również na miejscach wypadków i kolizji. Wszystkie wydarzenia pokazywane w odcinkach stają się początkiem rozważań dotyczących przyczyn danej sytuacji oraz skutków, jakie za sobą niesie. Skłaniają więc do refleksji i zachęcają do uczenia się na cudzych błędach. Program jest również doskonałym sposobem na sprawdzenie swojej wiedzy dotyczącej zasad ruchu drogowego. STOP Drogówka przypomina o pierwszeństwie, znakach, sygnałach i wielu innych regułach, o których nawet doświadczeni kierowcy zdają się czasem zapominać.

STOP Drogówka – narrator

W STOP Drogówka nie spotyka się typowego prowadzącego, gdyż główną rolę odgrywają policjanci "drogówki" oraz wydarzenia, z którymi się mierzą. Duże znaczenie ma jednak głos narratora. W tym przypadku jest nim Tomasz Knapik - lektor, którego głos usłyszymy w wielu filmach, serialach czy programach. Jego głos jest doskonale znany wielu Polakom, dlatego jego udział w programie STOP Drogówka nie przechodzi bez echa. Zadaniem narratora jest zarysowanie sytuacji, a także opowiadanie o niej i analiza przyczyn oraz skutków.

STOP Drogówka – odcinki

Emisja programu rozpoczęła się w 2010 roku. STOP Drogówka liczy sobie kilkaset odcinków. Trwają one zazwyczaj około 45 minut. W każdym z nich przedstawiane są odmienne sytuacje, które miały miejsce na polskich drogach. Kamery podążają za patrolami policji w różnych miastach.

STOP Drogówka – gdzie oglądać?

Program jest emitowany przez stację TV4. Jest również tworzony i nagrywany na jej zamówienie. STOP Drogówka online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2zxb6n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxb6n