Trwa ładowanie...

StartUp – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

StartUp jest amerykańską produkcją, która w interesujący sposób ukazuje to, jak mogą spleść się losy zupełnie obcych ludzi, których jednoczy wspólny cel. Wnika w świat nowoczesnych technologii i dobrze znanych motywów napędzających do działania, wśród których znajduje się przede wszystkim chęć zdobycia dużych pieniędzy szybko i przy użyciu nielegalnych metod. Emocje, zwroty akcji, intrygi – tutaj ich nie brakuje.

StartUpStartUpŹródło: YouTube
d11dp2c
d11dp2c

StartUp – co to za serial?

StartUp to amerykański serial kryminalny z elementami thrillera, który przedstawia historię grupki przestępców. Z pozoru nie łączy ich zupełnie nic, bo prowadzą całkowicie różny styl życia, obracają się w innym środowisku i zajmują odmienne miejsca na szczeblach społecznej drabiny. Szybko okazuje się jednak, że są do siebie bardziej podobni, niż mogliby przypuszczać, a to wszystko za sprawą dwóch milionów dolarów i wirtualnej waluty, która niedawno powstała.

StartUp – twórcy

Za powstanie serialu odpowiada Ben Ketai, znany scenarzysta, reżyser oraz producent. W zespole producentów wykonawczych znaleźli się również: Tom Forman, Raymond Ricord oraz Andrew Marcus. Dystrybucją zajęła się firma Sony Pictures Television.

StartUp – odcinki

Serial obejmuje 3 sezony, a każdy z nich składa się z jednakowej liczby odcinków, która wynosi 10. Wszystkie mają podobną długość, jaka mieści się w przedziale od 41 do 48 minut. 

StartUp – fabuła

StartUp to historia, w której świat nowoczesnych technologii miesza się z korporacyjnymi finansami i gangsterskimi porachunkami. Bankier Nick próbuje za wszelką cenę ukryć pochodzące z nielegalnego źródła miliony i postanawia zainwestować w nową, rewolucyjną walutę elektroniczną – GenCoin. Nie jest to jednak takie proste, bo sprawą zaczyna interesować się balansujący na granicy prawa agent FBI, a do tego okazuje się, że część środków należy do pewnego kryminalisty. Tak zaczyna się wyjątkowa współpraca.

d11dp2c

StartUp – bohaterowie

Głównym bohaterem jest Nick Talman – mężczyzna, który wszedł w posiadanie sporych pieniędzy i zastanawia się, co z nimi zrobić. Problem polega na tym, że otrzymał je od ojca, który słynie ze swoich finansowych oszustw. Nawiązuje współpracę z Izzy Morales, twórczynią innowacyjnej kryptowaluty, a w całe przedsięwzięcie zamieszany jest jeszcze agent FBI, Phil Rask oraz Ronnie, pochodzący z Haiti gangster. Na ekranie pojawiają się również bliscy tej czwórki – partnerzy, rodzina i przyjaciele.

StartUp – obsada

W rolach głównych występują:

  • Adam Brody, jako Nick Talman,
  • Martin Freeman jako Phil Rask,
  • Otmara Marrero jako Izzy Morales,
  • Edi Gathegi jako Ronald Dacey.

StartUp – gdzie obejrzeć?

W Polsce serial można oglądać na kanale AXN Black. Zawsze, gdy serial StartUp jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo, online, na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d11dp2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11dp2c