Trwa ładowanie...

Sprzątaczki - online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ciężki jest zawód sprzątaczki. Wielu ludzi marzy o tym, żeby mieć prywatną sprzątaczkę, która posprząta dokładnie każdy zakamarek mieszkania. Czy jednak w dzisiejszych czasach łatwo znaleźć sprzątaczkę, która jest zarówno dokładna, jak i również rzetelna? O losie takich kobiet opowiada program Sprzątaczki.

Share
Sprzątaczki
SprzątaczkiŹródło: WP Pilot
d2yc6dd

Sprzątaczki - co to za program?

Program Sprzątaczki to polski reality-show, którzy można obejrzeć na antenie stacji TTV. Głównym założeniem programu jest sprawdzenie, jak wynajmowane sprzątaczki wykonują swoją pracę. Szczegółem, który wyróżnia program, są ukryte kamery rejestrujące każdy krok sprzątaczek. Formuła programu opiera się na historii domowników, w których domach panuje nieład i dochodzą do wniosku, że muszą zatrudnić osobę do sprzątania. Niestety, zdarzają się sytuacje, w których sprzątaczki nie należą do najuczciwszych osób - lekceważą swoją pracę, a nawet posuwają się do haniebnych czynów jak kradzież, manipulacje. Oczywiście, zdarzają się też historie osób, które wykonują swoją pracę sumiennie.

Sprzątaczki - odcinki

Do 2021 roku wyprodukowano dwa sezony - każdy z nich miał po 12 odcinków. Serial został stworzony na zlecenie TVN Style. 

Sprzątaczki - fabuła

W programie pojawia się wiele szalonych historii, np. kobieta rozbierająca się dla swojego klienta, korzystając z komputera właścicieli mieszkania. Zdarzały się także perypetie sprzątaczek zajmujących się przymierzaniem ubrań właścicielki bądź sprawdzaniem jej kosmetyków. Program wzbudza duże kontrowersje, ponieważ przybliża nam zawód sprzątaczki od kuchni za pomocą ukrytych kamer. Nie da się ukryć, że istotny jest walor edukacyjny - oglądanie programu pomoże w wyborze odpowiedniej kandydatki do sprzątania mieszkania.

d2yc6dd

Sprzątaczki - gdzie obejrzeć

Reality-show jest emitowane w Polsce od 2015 roku. Początkowo można było je oglądać na antenie TVN Style, jednak obecnie można oglądać odcinki Sprzątaczek na kanale TTV. Zawsze, gdy program jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2yc6dd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yc6dd
d2yc6dd