Trwa ładowanie...

Sprawa dla reportera - online w TV - prowadząca, gdzie obejrzeć

Sprawa dla reportera jest jednym z ważniejszych programów publicystycznych, pomagającym Polakom. Przedstawiane w nim problemy dotykają wielu ludzi z naszego społeczeństwa, dotyczą nie tylko codziennych trudności życiowych, ale także nieodpowiedniego działania instytucji, które powinny być wsparciem dla Polaków.

Sprawa dla reporteraSprawa dla reporteraŹródło: WP Pilot
d1wv83c
d1wv83c

Sprawa dla reportera - co to za program

Sprawa dla reportera to program, który transmitowany jest od 1983 roku. Poruszane są w nim wątki kryminalistyczne oraz inne trudne przypadki, przydarzające się w społeczeństwie. Za pomocą poczty elektronicznej, tradycyjnych listów czy poprzez kontakt telefoniczny przedstawicielom programu można zgłaszać prośby o wsparcie w rozwikłaniu zagadek oraz w przybliżeniu przeróżnych zdarzeń. Spośród wszystkich wiadomości prowadząca wybiera te, które dotyczą spraw większości społeczeństwa i próbuje wyjaśnić je na forum wraz z ekspertami z danej dziedziny. Dzięki temu, że prowadząca nie boi się podejmować trudnych tematów, wiele sytuacji kryzysowych zostało ostatecznie zażegnanych.

Sprawa dla reportera - prowadząca

Prowadzącą niezmiennie jest Elżbieta Jaworowicz, a program Sprawa dla reportera jest jej autorskim pomysłem. Nadal stara się rozwiązywać zawikłane zagadki kryminalistyczne, które zestawia z opiniami doświadczonych w danych tematach ekspertów. Do 2017 roku Ewa Jaworowicz sama, ruszając w teren, przygotowywała materiały, które ukazywały się podczas emisji programu. Dziś w dużej części zajmują się tym dziennikarze interwencyjni z Telewizji Polskiej. Elżbiecie Jaworowicz zaufało szerokie grono, zarówno osób oglądających, jak i tych, którzy chcą rozwikłać swoje życiowe trudności.

Kiedy można oglądać program Sprawa dla reportera?

Odcinki emitowane są co tydzień w czwartek o godzinie 22.00 i trwają około 45 minut. Program można oglądać przez cały rok, ponieważ nie jest przerywany przez wakacyjną przerwę.

Sprawa dla reportera - gdzie obejrzeć?

Program można oglądać na kanale TVP1 oraz oficjalnym kanale internetowym programu. Sprawę dla reportera online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1wv83c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wv83c