Trwa ładowanie...

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - online w TV - prowadzące, gdzie obejrzeć

Dzisiejsze polskie wsie różnią się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Rolnicy inwestują m.in. w nowe technologie, które pomagają im w codziennej pracy. To, jak zmieniają się gospodarstwa, sprawdza Powszechny Spis Rolny, który odbywa się w 2020 roku. Spiszmy się, jak na rolników przystało! to zarówno hasło tegorocznego spisu, jak i programu, który przybliża jego zasady.

Spiszmy się, jak na rolników przystało!Spiszmy się, jak na rolników przystało!Źródło: WP Pilot
d2flszf
d2flszf

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - co to za program?

Spiszmy się, jak na rolników przystało! to magazyn rolniczy, który przedstawia polskie rolnictwo i to, jak się zmieniło na przestrzeni lat. Przede wszystkim ma on jednak na celu przybliżenie informacji dotyczących Powszechnego Spisu Rolnego, który trwa od 1 września do 30 listopada 2020 roku. Prowadzące m.in. udzielają wskazówek dotyczących aplikacji wykorzystywanej do spisu, przypominają o ważnych terminach. W każdym odcinku prezenterki odwiedzają nowe gospodarstwo i - wraz z ekspertami - odpowiadają na pytania dotyczące spisu, które nurtują rolników.

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - prowadzące

Program Spiszmy się, jak na rolników przystało! prowadzą Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła.

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - odcinki

Odcinki programu są dość krótkie, każdy z nich trwa około pięciu minut. Magazyn Spiszmy się, jak na rolników przystało! jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej - zarówno na kanałach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Przypomnienie o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 pojawia się także w TVP Info.

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - gdzie oglądać

Magazyn możemy oglądać wielokrotnie w ciągu dnia, na różnych stacjach TVP. Spiszmy się, jak na rolników przystało! online obejrzymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2flszf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2flszf