Trwa ładowanie...

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - online w TV - prowadzące, gdzie obejrzeć

Dzisiejsze polskie wsie różnią się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Rolnicy inwestują m.in. w nowe technologie, które pomagają im w codziennej pracy. To, jak zmieniają się gospodarstwa, sprawdza Powszechny Spis Rolny, który odbywa się w 2020 roku. Spiszmy się, jak na rolników przystało! to zarówno hasło tegorocznego spisu, jak i programu, który przybliża jego zasady.

Share
Spiszmy się, jak na rolników przystało!
Spiszmy się, jak na rolników przystało!Źródło: WP Pilot
d2pna81

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - co to za program?

Spiszmy się, jak na rolników przystało! to magazyn rolniczy, który przedstawia polskie rolnictwo i to, jak się zmieniło na przestrzeni lat. Przede wszystkim ma on jednak na celu przybliżenie informacji dotyczących Powszechnego Spisu Rolnego, który trwa od 1 września do 30 listopada 2020 roku. Prowadzące m.in. udzielają wskazówek dotyczących aplikacji wykorzystywanej do spisu, przypominają o ważnych terminach. W każdym odcinku prezenterki odwiedzają nowe gospodarstwo i - wraz z ekspertami - odpowiadają na pytania dotyczące spisu, które nurtują rolników.

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - prowadzące

Program Spiszmy się, jak na rolników przystało! prowadzą Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła.

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - odcinki

Odcinki programu są dość krótkie, każdy z nich trwa około pięciu minut. Magazyn Spiszmy się, jak na rolników przystało! jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej - zarówno na kanałach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Przypomnienie o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 pojawia się także w TVP Info.

d2pna81

Spiszmy się, jak na rolników przystało! - gdzie oglądać

Magazyn możemy oglądać wielokrotnie w ciągu dnia, na różnych stacjach TVP. Spiszmy się, jak na rolników przystało! online obejrzymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2pna81

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pna81
d2pna81