Trwa ładowanie...

Spełnione marzenia – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Świat nastawiony na piękno narzuca współczesnym kobietom ogromną presję związaną z wyglądem zewnętrznym. Spełnione marzenia to program o nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej i kobietach, które za ich pomocą chcą poprawić coś w swoim wyglądzie.

Spełnione marzeniaSpełnione marzeniaŹródło: WP Pilot
d15ubqp
d15ubqp

Spełnione marzenia – co to za program?

W programie Spełnione marzenia poznamy codzienność osób, które w związku z problemami estetycznymi chcą poddać się różnym zabiegom z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej, takim jak korekty nosa, zębów, uszu czy lifting twarzy. Te metamorfozy to niezwykle skomplikowane działania, które mają pomóc im zaakceptować siebie oraz pokochać swój wygląd na nowo. Wszelkie działania prowadzone są przez czołowych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej z kliniki Mea Clinic. Ekspert doktor Jadczak proponuje najlepsze rozwiązania oraz metody zabiegów.

Program Spełnione marzenia jest emitowany od 29 maja 2018 r. Jego misją jest pomoc w spełnieniu najskrytszych marzeń związanych z wyglądem. W programie prezentowane są nietuzinkowe historie kobiet, które decydują się poddać różnym zabiegom, aby na nowo zyskać pewność siebie oraz samoakceptację.

Spełnione marzenia – prowadzący 

Prowadzącą program Spełnione marzenia jest Agnieszka Jadczak.

Spełnione marzenia – odcinki 

Odcinki programu Spełnione marzenia skupiają się na problemach głównych bohaterek związanych z problemami będącymi następstwem wyglądu, który nie jest przez nie akceptowany. Dzięki różnym zabiegom możliwa jest jego odmiana. Niektóre uczestniczki, takie jak Ania, były przeciwne stosowaniu medycyny estetycznej ze względu na obawy o ból, a także nienaturalny wygląd. Dzięki temu programowi mogą przekonać się, że drobne ingerencje mogą mieć pozytywny wpływ na ich samopoczucie oraz akceptację siebie.

d15ubqp

Spełnione marzenia – gdzie obejrzeć?

Spełnione marzenia można oglądać na kanale Tele 5. Zawsze, gdy program Spełnione marzenia jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d15ubqp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15ubqp