Trwa ładowanie...

SOS. Ekipy w akcji - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Dzięki emocjonującemu serialowi paradokumentalnemu - SOS. Ekipy w akcji widzowie mają możliwość obejrzenia sytuacji, w których sam nie chciałby się znaleźć, ale które są wpisane w życie każdego z funkcjonariuszy publicznych.

SOS. Ekipy w akcjiSOS. Ekipy w akcjiŹródło: WP Pilot
d32eq8j
d32eq8j

SOS. Ekipy w akcji - co to za serial

SOS. Ekipy w akcji to polski serial paradokumentalny, pokazujący pracę służb czuwających nad bezpieczeństwem obywateli. Bohaterowie serialu to lekarze, ratownicy medyczni, policjanci, strażacy.

SOS. Ekipy w akcji - odcinki

Producentem serii jest Constantin Entertainment Polska. Powstało łącznie 60 odcinków i wciąż trwa nagrywanie kolejnych odcinków tego popularnego paradokumentu. Każdy odcinek trwa około 40 minut. W trakcie wakacji serial będzie można oglądać nie tylko na stacji ITV, ale również na stacji TVN. Dzięki emitowanym odcinkom można poznać prawdziwe oblicze policji i straży pożarnej oraz codziennie zmagania ratowników medycznych i lekarzy

SOS. Ekipy w akcji - fabuła

W pierwszym odcinku serialu policjanci otrzymują z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 wezwanie od nastolatka, który chwilę wcześniej uciekł z domu, na skutek widoku pijanego ojca znęcającego się nad matką. Druga ekipa - strażacy i ratownicy medyczni - dostają zgłoszenie o zaczadzeniu w jednym z mieszkań warszawskiej kamienicy. Historie, które pojawiają się w serialu są dramatyczne i momentami wzruszające.

d32eq8j

SOS. Ekipy w akcji - bohaterowie

Bohaterami serialu SOS. Ekipy w akcji są dwie grupy funkcjonariuszy publicznych - strażaków, policjantów, ratowników medycznych i lekarzy.

W każdym odcinku serialu widz może zobaczyć trzy interwencje - dwie z udziałem policji i jedną z udziałem służb ratowniczych. Na początku każdego epizodu bohaterowie otrzymują zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Bohaterowie mierzą się z napadami, wymuszeniami, kradzieżami, porachunkami (zarówno gangsterskimi jak i sąsiedzkimi), groźnymi wypadkami i pożarami. 

SOS. Ekipy w akcji - obsada

W serialu występowali prawdziwi policjanci, ratownicy i strażacy - grają samych siebie. Bohaterowie drugoplanowi nie powtarzają się w odcinkach, ich role odgrywają statyści.

SOS. Ekipy w akcji - gdzie obejrzeć

Serial SOS. Ekipy w akcji zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d32eq8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32eq8j