Trwa ładowanie...

Śmierć na talerzu - online w TV - co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Istnieją takie programy, które samym tytułem potrafią zaciekawić. Jednak dobrze jest, kiedy w parze z tym idzie interesująca treść, która potrafi przykuć do siebie na dłużej widza. Takim serialem jest wyprodukowany w Singapurze dokument Śmierć na talerzu, którego tytuł, oprócz tego, że ciekawy, w doskonały sposób oddaje treść, jaka jest w nim zawarta.

Śmierć na talerzuŚmierć na talerzuŹródło: WP Pilot
d3fnefe
d3fnefe

Śmierć na talerzu - co to za program

Śmierć na talerzu jest serialem dokumentalnym, w którym jego autorzy podróżują po Japonii, Tajwanie, Tajlandii oraz Filipinach, aby móc posmakować potrawy, które są w stanie nawet zabić człowieka - jeśli zostaną przyrządzone lub skonsumowane trochę inaczej, niż powinny. Dlaczego zatem człowiek je spożywa? To jedno z wielu pytań, na które odpowiedzą autorzy programu.

Śmierć na talerzu - prowadzący

W rolę prowadzącego serial Śmierć na talerzu wciela się ekipa programu, która podróżuje po świecie, aby móc przybliżyć widzom różne, ekstremalne potrawy, które są w niektórych zakątkach świata nadal jadane przez ludzi. Dla autorów serialu kluczowe jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, dlaczego człowiek spożywa jedzenie, które jest sklasyfikowane jako trujące.

Śmierć na talerzu - odcinki

Odcinki serialu Śmierć na talerzu były realizowane od 2008 do 2011 roku. Program składa się z dwóch sezonów, które łącznie mają 13 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut i opowiada o innym śmiertelnym ''przysmaku''. W jednym z odcinków widz ma okazję udać się do jednej z filipińskich restauracji, gdzie serwowane są różnego rodzaju owady, takie jak: świerszcze, mrówki czy larwy. Natomiast w innej części można przenieść się w podróż do Japonii, czyli kraju, w którym restauracje podają swoim klientom do skosztowania specjalnego gatunku ryby, która posiada bardzo twardy pancerz oraz trujące kolce. Widz będzie miał okazję się przekonać, że Filipiny są państwem, w którym możemy spróbować wielu nieoczywistych potraw. Takie wnioski mogą przyjść do głowy w związku z liczbą odcinków, jakie zostały poświęcone temu krajowi i ''przysmaków'', jakie są w nim do skosztowania. Oprócz Filipin oraz Japonii poszczególne odcinki programu zabiorą widza do Tajlandii i jej stolicy - Bangkoku, w którym powszechnym jest jedzenie robaków oraz do Tajwanu, gdzie jedną ze specjalności są niebezpieczne ryby, które nazywane są murenami.

Śmierć na talerzu - gdzie oglądać

Serial Śmierć na talerzu online zobaczymy zawsze, gdy jest emitowany w telewizji, na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fnefe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fnefe