Trwa ładowanie...

Śmierć na 1000 sposobów – oglądaj online w TV – fabuła, odcinki, gdzie obejrzeć

Śmierć na 1000 sposobów to nietypowy amerykański serial dokumentalny, który skupia się na niezwykłych przypadkach zgonów, które są komentowane interpretowane przez prawdziwych ekspertów medycznych.

Śmierć na 1000 sposobówŚmierć na 1000 sposobówŹródło: WP Pilot
d2plgf7
d2plgf7

Śmierć na 1000 sposobów - odcinki

Serial został podzielony w sumie na cztery serie, z czego seria trzecia była podzielona dodatkowo na trzy sezony. W sumie wyprodukowanych zostały 72 odcinki.

Każdy odcinek serialu zaczyna się ostrzeżeniami dla potencjalnego widza, które dodają tej produkcji dodatkowy element grozy. W polskiej wersji językowej brzmiały one następująco:

Niniejsze historie są oparte na faktach i zawierają niezwykle drastyczne sceny.

Nazwiska ofiar zmieniono w celu ochrony tożsamości.

d2plgf7

Śmierć na 1000 sposobów - fabuła

W serialu Śmierć na 1000 sposobów każdy odcinek opowiada inną historię zgonu głównego bohatera danego odcinka. Całość nakręcona została w konwencji czarnego humoru, zgony protagonistów są przedstawione i opisywane w sposób, który dodatkowo przyciąga uwagę tj.:

  • zawierają relacje osób, które były świadkami tych sytuacji,
  • zawierają wypowiedzi ekspertów z różnych dziedzin, którzy analizują te nietypowe zgony,
  • pojawiają się graficzne wizualizacje podobne do tych, które zastosowano w popularnym serialu Agenci NCSI.

W niektórych przypadkach, by bardziej zwizualizować dany zgon pokazywane są zdjęcia rentgenowskie czy też tworzone są animacje objaśniające dokładną przyczynę śmierci.

Twórcy serialu czerpali swoją inspirację nie tylko z wypadków jakie miały miejsce w życiu codziennym, ale również z mitów czy opowieści historycznych. Najciekawsze wątki śmierci, jakie możemy zobaczyć to przypadki:

  • Harry'ego Houdiniego,
  • Jacka Daniela,
  • Mary Mallon,
  • Sigurda Eysteinssona.
d2plgf7

Śmierć na 1000 sposobów - bohaterowie

Każdy odcinek jest tak skonstruowany, żeby widz nie odczuwał dyskomfortu z oglądania tego programu, dlatego też ofiarami są najczęściej osoby, do których czuje się negatywne nastawienie tj.: zdradzające swojego partnera, lekkomyślne czy wręcz głupkowate, a także takie, które popełniły jakieś przestępstwo.

Śmierć na 1000 sposobów - gdzie obejrzeć

Serial Śmierć na 1000 sposobów zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2plgf7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2plgf7