Trwa ładowanie...

Smak w genach - oglądaj online w TV – co to za program, fabuła, gdzie obejrzeć

Smak w genach to serial, który pozwala połączyć osiągnięcia naukowe z osiągnięciami w kuchni. Jego uczestnicy odkrywają dalekie historie swojego pochodzenia i na podstawie uzyskanej wiedzy tworzą fascynujące potrawy.

Smak w genach Smak w genach Źródło: WP Pilot
d304aw3
d304aw3

Smak w genach - co to za program?

Smak w genach, to serial dokumentalny emitowany na antenie Nat Geo People od 2018 roku.

Smak w genach - fabuła

Smak w genach to serial, w którym uczestnicy poddawani są analizie DNA i na jej podstawie odkrywają fakty dotyczące swojego pochodzenia. To dla nich wyjątkowe wydarzenie. Nowoczesne badania pozwalają im dowiedzieć się zaskakujących elementów własnej historii. Zwieńczeniem odkryć jest stworzenie wyjątkowego dania nawiązującego do jadłospisu społeczności, z których bohaterowie serii się wywodzą.

Smak w genach - prowadzący

Gospodarzem programu jest Tyrone Edwards - kanadyjski prezenter telewizyjny. Uczestnicy to ludzie pochodzący z różnych części świata, a także członkowie ich rodzin, którzy mają możliwość degustacji potraw przygotowanych przez ich najbliższych. Do programu zgłosiła się m.in. Tary Broadbent, która jako dziecko została adoptowana i nie miała żadnej wiedzy o swojej przeszłości. Analiza DNA pozwoliła jej odkryć część swojej historii.

Smak w genach - odcinki

W ostatnim kwartale 2021 roku dostępnych jest 16 odcinków pierwszego sezonu. Każdy epizod dotyczy innego bohatera i jest przeznaczony tylko jemu. Odcinki trwają 30 minut.

d304aw3

Smak w genach - gdzie obejrzeć?

Odcinki emitowane są w czwartki i soboty na antenie Nat Geo People. Zawsze, gdy pogram Smak w genach jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d304aw3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d304aw3