Trwa ładowanie...

Ślubny salon marzeń - oglądaj online w TV - prowadzący, fabuła, gdzie obejrzeć

Czas zacząć szukać swojej sukni ślubnej - to chwila, o której marzyłaś od dawna. Szukasz tej idealnej, ale nie wiesz od czego zacząć? W programie Ślubny salon marzeń dziewczyny zmagają się z tymi samymi problemami, a w znalezieniu idealnej sukni pomaga im znany Włoch - Stefano Terrazzino.

Zd j ę c i e   i l u s t r a c y j n e Zd j ę c i e i l u s t r a c y j n e Źródło: Shutterstock
d2ps5km
d2ps5km

Ślubny salon marzeń - co to za program

W życiu kobiety czasem zdarza się moment, kiedy za chwilę stanie na ślubnym kobiercu. Wiele marzy z nich o tym przez całe życie i planuje każdy drobiazg, żeby wszystko się odbyło zgodnie z planem. Miejsce, menu, zaproszenia dla gości, plan wydarzenia, pierścionki i jeszcze wiele innych rzeczy. Najistotniejszym elementem wesela pozostaje jednak suknia ślubna, a jej wybór może stać się przyczyną stresu i nieporozumień przed tym ważnym wydarzeniem.

Ślubny salon marzeń - fabuła

Program Ślubny salon marzeń skupia się na pomocy Stefana Terrazzino w dokonaniu wyboru idealnej sukni ślubnej. W każdym odcinku trzy wybrane panny młode poszukują swojej wyjątkowej sukni. Przymierzając suknie bohaterki konsultują się z rodziną oraz specjalistą. Opinie często są podzielone, dziewczyny są narażone na krytykę rodziców, nie mogą dojść do kompromisu. Na szczęście doświadczony doradca sukien ślubnych pomaga rozwiązać również takie problemy i zawsze udaje mu się znaleźć wymarzoną.

Oryginalny program powstał w Wielkiej Brytanii w 2011 roku, a wkrótce potem wyemitowana została polska wersja zawierająca 36 odcinków podzielonych na trzy sezony.

Ślubny salon marzeń - odcinki

Mimo że program jest głównie poświęcony tematowi wesela i wyboru sukni ślubnej, poruszane są również głębsze tematy - rodzinne problemy i niewyjaśnione spory. W odcinkach często nie brakuje wzruszeń i łez. W próbie dojścia do porozumienia uczestnicy uczą się kompromisów. Odcinki trwają trochę ponad 30 minut.

d2ps5km

Ślubny salon marzeń - prowadzący

Prowadzącym Ślubny salony marzeń jest Stefano Terazzino - włoski tancerz i celebryta mieszkający w Polsce, który jest najbardziej znany z programu tanecznego Taniec z Gwiazdami.

Ślubny salon marzeń - gdzie obejrzeć

Program Ślubny salon marzeń zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2ps5km
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ps5km