Trwa ładowanie...

Ślubne kolekcje - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Ten serial został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii w 2014 roku i opowiada o najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych kolekcjach ślubnych.

Zdjęcie poglądoweZdjęcie poglądoweŹródło: Shutterstock, fot: Copyright (c) 2019 Drazen Zigic/Shutterstock. No use without permission.
d32hw6e
d32hw6e

Ślubne kolekcje – twórcy

Nie znaleziono żadnych informacji odnośnie twórców tego serialu. Wiadomo tylko, że twórcy i producenci są ulokowani na terenie Wysp Brytyjskich.

Ślubne kolekcje – odcinki

W każdym odcinku tego trzydziestu minutowego programu zaprezentowane są najpopularniejsze kolekcje ślubne z całego świata. Widzowie będą mogli zobaczyć w co ubierają się najpopularniejsze osoby na całym świecie- począwszy od Królowej Elżbiety i jej córki księżnej Diany, skończywszy na kreacji ślubnej księżnej Kate i Williama.

Ślubne kolekcje – fabuła

Modelki na wybiegu prezentują zarówno klasyczne, jak i nowatorskie fasony sukien ślubnych. Widzowie zobaczą między innymi kreacje w różnorakich stylach typu empire i vintage, a także różne warianty popularnych wzorów. Program propaguje najpopularniejsze trendy modowe, stąd też można mieć pewność, że suknia ślubna naszej wybranki po obejrzeniu tego programu na pewno nie będzie old-fashioned.

Ślubne kolekcje - bohaterowie

Wśród bohaterów można wymienić wszystkich tych, którzy w każdym odcinku stoją na ślubnym kobiercu i składają sobie sakramentalne tak.

d32hw6e

Ślubne kolekcje - obsada

W obsadzie można wymienić jedynie lektora, który tłumaczy z języka angielskiego wszystkie kwestie, wypowiedziane przez aktorów. To dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają kłopot z rozumieniem ze słuchu języka angielskiego i dzięki temu mogą zrozumieć wszystko to, co jest wypowiedziane.

Ślubne kolekcje - gdzie obejrzeć

Serial Ślubne kolekcje można oglądać na antenie Love TV. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d32hw6e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32hw6e