Trwa ładowanie...

Siostry Online w TV - odcinki, fabuła, obsada - gdzie obejrzeć

Siostry (Sorelle), to serial kryminalny produkcji włoskiej, powstały w 2019 roku który szybko zdobył popularność wśród polskich telewidzów.

Siostry Online w TV - odcinki, fabuła, obsada - gdzie obejrzećŹródło: WP Pilot
d39345c
d39345c

Opowiada losy dwóch sióstr z rodziny Silani. Poza więzami krwi nic więcej nie łączy Chiary i Eleny, obie kobiety charakteryzują się skrajnie różnymi osobowościami.

Chiara, ambitna prawniczka zaprzątnięta jedynie swą karierą, nie uznaje trwałych związków. Elena, przeciwieństwo siostry, ciepła i rodzinna. Mimo nieudanego małżeństwa spełnia się z powodzeniem jako matka trójki wspaniałych dzieci. fabuła

Drogi sióstr niespodziewanie splątuje nagłe zniknięcie Eleny. Mimo bezradności policji Chiara podejmuje samotną walkę o odzyskanie siostry. Każdy odcinek serialu Siostry obfituje w nowe wątki, powodując u widza nie tylko ciekawość, lecz także rosnące emocje w miarę zżywania się z postaciami. Okazuje się, że życie Eleny pełne było zaskakujących zagadek, mogących mieć wpływ na jej zaginięcie. Oczywiste rozwiązania nasuwające się widzom na początku fabuły, stają się wielkim zaskoczeniem w miarę rozwoju akcji serialu. Chiara w miarę upływu czasu staje się jednym z elementów układanki, niezbędnym do odkrycia prawdy. Czy jej niezłomność przyniesie oczekiwane zakończenie?

Obsada serialu Siostry

Reżyserce Cinzi Torrini udało się zebrać na planie plejadę znakomitych aktorów:

  • Anna Valle-Chiara Silani
  • Ana Caterina Morariu-Elena Silani
  • Loretta Gioggi-Antonia Silani
  • Giorgio Marchesi-Robert Roversi
  • Irene Ferri-Inspettore Silvia Schiuma
  • Alessio Vassallo-Daniele
  • Leonardo Della Bianca-Marco Roversi
d39345c

Cinzia Torrini od lat mierzy się w swojej twórczości mroczną sferą stosunków społecznych i kulturalnych, serial Siostry jest kolejną próbą pokazania bezradności ludzkiej wobec otaczającego zła. Charakterystyczne dla jej filmów jest obnażenie samotności bohaterów mimo pozornej obecności instytucji państwa.

Serial składa się z dwunastu 52-minutowych odcinków. Powstał na podstawie autorskiego scenariusza, chociaż niewykluczone jest w przyszłości wydanie książki opisującej losy rodziny Silani.

Serial Siostry można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d39345c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39345c