Trwa ładowanie...

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody - online w TV - prowadzący, gdzie oglądać

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody to dokumentalny program telewizyjny, wyprodukowany przez Wielką Brytanię. Gospodarz programu, Simon Reeve, wyrusza w niezwykłą podróż po Morzu Śródziemnym. W trakcie swej podróży odkrywa dzikie skrajności usytuowane za "turystyczną kurtyną". Jest to miniserial, składający się z czterech odcinków.

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygodySimon Reeve i jego śródziemnomorskie przygodyŹródło: WP Pilot
d2g7g7x
d2g7g7x

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody - prowadzący

Simon Alan Reeve jest brytyjskim pisarzem i prezenterem telewizyjnym. W swojej karierze tworzy głównie dokumenty podróżnicze oraz pisze książki o międzynarodowym terroryzmie, współczesnej historii oraz o swoich podróżach. Po ataku terrorystycznym na WTC 11 września 2001 roku, Reeve rozpoczął pracę dla BBC polegającą na robieniu filmów dokumentalnych. Od 2018 roku jest prowadzącym programu Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody.

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody - odcinki

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody to miniserial dokumentalny, składający się z czterech odcinków, z których każdy trwa około godziny. W trakcie całęj serii, Reeve odwiedza chronologicznie Maltę, Cypr, Libię, Tunezję, Hiszpanię, Korsykę i Francuską Riwierę. Prowadzący w każdym z odcinków ukazuje dzikość oraz zupełnie inne oblicze wybrzeża Morza Śródziemnego niż to, które doskonale znane jest z turystycznych przewodników. Ukazuje dotąd nieznane zakamarki odwiedzanych miejsc, a przede wszystkim obraz Śródziemnego Wybrzeża widziany z dotąd nieznanej perspektywy.

Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody - gdzie oglądać

Program dokumentalny Simon Reeve i jego śródziemnomorskie przygody można obejrzeć zarówno w oryginalnej wersji językowej, jak i z polskim lektorem czy z napisami. Program ten często emitowany jest na różnych kanałach telewizyjnych. Zawsze, gdy program jest wyświetlany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d2g7g7x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g7g7x