Trwa ładowanie...

Sędzia Anna Maria Wesołowska - online w TV - bohaterowie, odcinki, gdzie oglądać

Produkcja Sędzia Anna Maria Wesołowska ma przybliżać widzom to, jak przebiegają sprawy sądowe, jak należy zachowywać się na sali rozpraw, a także jak wygląda wymierzanie kar i ich argumentacja.

Sędzia Anna Maria WesołowskaSędzia Anna Maria WesołowskaŹródło: WP Pilot

Sędzia Anna Maria Wesołowska - co to za serial

Sędzia Anna Maria Wesołowska to serial oparty na niemieckim formacie Richter Alexander Hold. Polska wersja realizowana była przez Constantin Entertainment najpierw od 2006 do 2011 roku, a następnie od 2019 roku. Wyprodukowano 14 serii, liczących około 670 odcinków. Reżyserią zajął się Maciej Świerzawski, znany twórca Sądu rodzinnego oraz Na Wspólnej.

Serial Sędzia Anna Maria Wesołowska realizowany jest w stylu court show, który ma na celu pokazanie i oswojenie z tematyką sądową. W produkcji pokazywane są bardzo różne sprawy i przestępstwa, aby widzowie mogli zobaczyć, jak wymiar sprawiedliwości obchodzi się z nimi w rzeczywistości.

Sędzia Anna Maria Wesołowska - obsada

Przez większość serii ukrytym narratorem był Krzysztof Banaszyk, a od sezonu czternastego – Artur Młyński. W rolach sędziego, adwokatów i prokuratora występują prawdziwi prawnicy, zajmujący się tymi profesjami. Tytułowa sędzina - Anna Maria Wesołowska jest sędzią Sądu Okręgowego w Łodzi, prokuratora gra Robert Bińczak, a w rolach adwokatów występują m.in.:

  • Artur Łata,
  • Paweł Sobczak,
  • Magdalena Wilk,
  • Andrzej Mękal.

Do ról oskarżonych, świadków i poszkodowanych wybrani są aktorzy amatorzy z castingu.

Sędzia Anna Maria Wesołowska - odcinki, bohaterowie

Każdy odcinek rozgrywa się na sali sądowej, w której zasiadają: sędzia (Anna Maria Weosłowska), prokurator (Robert Bińczak) oraz adwokat z oskarżonym. Salę wypełniają ludzie zainteresowani sprawą, a podczas rozprawy wzywani są świadkowie. W trakcie prowadzenia przesłuchań, na jaw wychodzą różne nieznane dotąd fakty związane ze sprawą. W każdym odcinku podejmowany jest inny temat, a na ławie oskarżonych zasiada inna osoba. Na zakończenie każdej rozprawy odczytywane są mowy obu stron oraz wyrok sędziego i jego uzasadnienie.

Dzięki zachowaniu wszelkich procedur związanych ze sprawą sądową, widzowie mogą zobaczyć, jak naprawdę wygląda wezwanie do sądu, jak należy się zachować oraz jakie zasady tam panują.

Sędzia Anna Maria Wesołowska to serial pełen emocji, niespodziewanych zwrotów akcji, wzruszających scen, a także nauki, wskazówek i pouczeń. Jest to przede wszystkim pochwała prawdomówności oraz sprawiedliwości, której pragną nie tylko poszkodowani, ale także osoby na sali i sami widzowie.

Sędzia Anna Maria Wesołowska – nowe odcinki

W 2019 roku podjęto nagrywanie nowych odcinków serialu Sędzia Anna Maria Wesołowska. W 2020 roku będzie można znów śledzić sprawy sądowe na kanale TTV. Nie zabraknie emocji, nowych rozpraw, trudnych decyzji i wielkich zaskoczeń.

Sędzia Anna Maria Wesołowska – gdzie obejrzeć?

Produkcję można oglądać na antenie TVN oraz TTV. Serial Sędzia Anna Maria Wesołowska online obejrzymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj