Trwa ładowanie...

Scena śmiechu - oglądaj online w TV - odcinki, prowadzący, gdzie obejrzeć

W programie rozrywkowym Scena śmiechu najlepsi kabareciarze w kraju zadbają o dobry humor każdego Polaka.

Scena śmiechuScena śmiechuŹródło: WP Pilot
d111jyv
d111jyv

Scena śmiechu – co to za program?

Scena śmiechu to program rozrywkowy wyreżyserowany przez Krzysztofa Świątkowskiego. Każdy kolejny odcinek show trwa 45 minuty. Występują w nim najpopularniejsi kabareciarze. Twórcy skeczy robią wszystko, co w ich mocy, aby oglądający chociaż na chwilę się uśmiechnęli i zapomnieli o problemach dnia codziennego. Program Scena śmiechu był produkowany w latach 2016-2020.

Scena śmiechu – prowadzący

W programie występują: Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ireneusz Krosny, Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Smile, Łowcy.B, kabaret Czesuaf. Na scenie pojawiają się także inne kabarety znane i uwielbiane przez widzów.

Scena śmiechu – odcinki

Każdy odcinek show to 45 minut dobrej zabawy z humorem na najwyższym poziomie. Twórcy w czasie jego trwania prezentują premierowe skecze, jak i te dobrze znane z poprzednich występów satyryków. W programie widzowie będą mogli przypomnieć sobie kabarety Drzwi, Handel narządami, Żona, Jerzyk dzisiaj nie pije, Lekcja angielskiego, czy też Szpiedzy.

Scena śmiechu - gdzie obejrzeć?

Emisja programu na żywo zakończyła się w 2020 roku. Mimo to na kanale Stopklatka Tv o godzinie 06:00 rano nadal można oglądać powtórki. Zawsze, gdy program Scena śmiechu jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d111jyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d111jyv