Trwa ładowanie...

Rzeczne Potwory – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Rzeczne Potwory to program przyrodniczy, w którym gospodarz Jeremy Wade wyrusza w podróż do wielu zakątków świata, by stawić czoła największym słodkowodnym rybom. Serial stara się udowodnić, że wędkarstwo może być fascynującym oraz pełnym emocji sportem.

Rzeczne Potwory – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć
d4lszer
d4lszer

Rzeczne Potwory - co to za program?

Jeremy Wade podróżuje po całym świecie odkrywając najdziwniejsze stworzenia zamieszkujące zbiorniki wodne. Wade przeprowadza także rozmowy z ludźmi, którzy przeżyli bezpośrednią konfrontację z wodnymi potworami.

Rzeczne Potwory - prowadzący

Jeremy Wade jest pełnym pasji biologiem i naukowcem, który szuka śladów najbardziej niezwykłych stworzeń żyjących w podwodnych krainach na całym świecie. Dzięki jego wielkiemu zamiłowaniu do wędkarstwa mamy możliwość przekonania się co skrywają mroczne głębiny.

Rzeczne Potwory - odcinki

Premierowy odcinek programu został wyemitowany w 2009 roku. Od tego czasu powstało 9 sezonów, łącznie 57 odcinków serialu. Każdy z odcinków trwa około 60 minut.

Rzeczne Potwory - gdzie można obejrzeć?

Program można oglądać na kanale Polsat Viasat Nature HD, Polsat Viasat Explore HD oraz Discovery Channel. Zawsze, gdy serial Rzeczne potwory jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4lszer
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lszer