Trwa ładowanie...

Ryzykanci - online w TV - prowadzący, gdzie oglądać

Ryzykanci to program typu reality-show. Grupa śmiałków wysłana zostaje do odosobnionego miejsca, w którym mogą liczyć tylko na siebie. Ich celem jest przetrwanie, a na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda, o którą warto walczyć ze wszystkich sił.

RyzykanciRyzykanciŹródło: WP Pilot
d4a8v99
d4a8v99

Ryzykanci – co to za program?

Program Ryzykanci miał swoją premierę 31 maja 2000 roku. Reality-show szybko zyskało popularność za sprawą ciekawego pomysłu. Najlepiej opisuje go slogan programu: "39 dni... 16 ludzi... JEDEN... Ocalały".

Program uzyskał siedem nagród Emmy i 36 innych statuetek. Oprócz tego nominowany był w wielu kategoriach do różnorodnych prestiżowych nagród aż 125 razy.

Ryzykanci - zasady programu

16 uczestników programu wysłanych zostaje w odosobnione miejsce. Nie mają ze sobą nic oprócz własnych ubrań. Początkowo dzieli się ich na dwa plemiona liczące po osiem osób. Z biegiem czasu i wraz z odsyłaniem kolejnych uczestników łączą się oni w jedno plemię. Wszyscy współzawodniczą ze sobą podczas wyzwań, aby zyskać szansę na zdobycie dóbr "luksusowych". Nie są to jednak diamenty, szybkie samochody, ani metale szlachetne. Luksusem dla uczestników jest grill, możliwość zadzwonienia do domu, immunitet i wiele innych przedmiotów oraz wydarzeń, które zazwyczaj są codziennością.

Co trzy dni osoby, które nie sprostają wyzwaniom, oceniane są przez radę plemienia i po głosowaniu jeden uczestnik musi opuścić wyspę. 39. dnia pozostanie tylko zwycięzca! Za pierwsze miejsce otrzymuje on okrągły milion dolarów. Jedno jest pewne - o taką nagrodę warto walczyć do samego końca!

d4a8v99

Ryzykanci – prowadzący

Prowadzącym Ryzykantów niezmiennie pozostaje Jeff Probst. Powiedzenie "Twoje plemię przemówiło. Czas na Ciebie", które za każdym razem oznaczało, że gra zakończyła się dla kolejnego uczestnika, stało się jego znakiem rozpoznawczym.

Ryzykanci – odcinki

W ciągu swej długiej historii program doczekał się kilkuset odcinków. Pogrupowane są one w ponad 40 sezonów i stale pojawiają się nowi śmiałkowie chętni wziąć udział w kolejnych zmaganiach. Program w czasie swojego istnienia zmieniał format czasowy odcinków. Najczęściej trwają one jednak około 60 minut.

Ryzykanci – gdzie oglądać?

Zmagania tytułowych ryzykantów śledzić można na kanale TV4. Program Ryzykanci online zobaczymy na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4a8v99
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a8v99