Trwa ładowanie...

Rozwody - online w TV - fabuła, gdzie oglądać

Rozstanie, które kończy się rozwodem, jest bardzo trudne, ale i coraz bardziej powszechne. Warto dowiedzieć się o więcej o czekających na rozstające się małżeństwo procedurach oraz o konsekwencjach, jakie za sobą niesie każda sprawa rozwodowa.

RozwodyRozwodyŹródło: WP Pilot

Rozwody - co to za serial?

Serial paradokumentalny Rozwody porusza tematykę rozwodów, których w Polsce jest coraz więcej. Przedstawiane są tu różnorakie sytuacje, które mogą dotknąć każde małżeństwo, postanawiające się rozwieść. Jako że jest to paradokument, od zaproszonych specjalistów, którzy na co dzień mają do czynienia ze sprawami rozwodowymi, możemy dowiedzieć się, których zachowań należy unikać, aby nie pogarszać i tak już trudnej sprawy oraz na co należy się psychicznie przygotować.

To nowa produkcja, pierwsze odcinki zadebiutowały na małym ekranie jesienią 2020 roku.

Rozwody - fabuła

W każdym odcinku przedstawiona jest inna para, która podjęła decyzję o rozstaniu. Możemy śledzić przebieg rozprawy rozwodowej - dowiemy się nie tylko, jak wygląda od strony formalnej, ale i jakich zdarzeń możemy się spodziewać. Podczas procesu na jak wychodzą różne, często nieznane wcześniej jednej ze stron, sytuacje. Nierzadko prowadzą one do załamania się któregoś z małżonków. Serial pokazuje, jakie metody stosują osoby, które chcą się rozwieść - nie zawsze wychodzą im one na dobre.

W serialu Rozwody zobaczymy prawdziwych ekspertów, którzy na co dzień mają do czynienia z podobnymi sprawami, jak te przedstawiane w produkcji. To nie tylko prawnicy, ale i psychologowie czy mediatorzy, którzy wskazują (bohaterom, ale i widzom), jak radzić sobie z rozwodem pod względem prawnym, ale również i psychologicznym czy społecznym. Dowiadujemy się także, jakie konsekwencje niesie za sobą rozwód.

Rozwody - gdzie oglądać?

Serial emitowany jest na kanale TVN. Rozwody online możemy oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.