Trwa ładowanie...

Rozwód. Walka o wszystko - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Rozwód. Walka o wszystko to program, który oprócz dramatycznych historii jest bogaty w wiedzę, która będzie przydatna dla osób, które są w trakcie sprawy rozwodowej. Dla widzów, którym sprawa rozwodowa nie zagraża, jest to kolejna produkcja, która pozwoli to nie tylko na miłe spędzenie czasu, ale również na zyskanie przydatnej wiedzy i ciekawostek w zakresie spraw rozwodowych.

Rozwód. Walka o wszystkoRozwód. Walka o wszystkoŹródło: WP Pilot
d4gxlha
d4gxlha

Rozwód. Walka o wszystko - co to za program?

Rozwód. Walka o wszystko to program z gatunku scripted reality, który pokazuje losy małżeństw, chcących zakończyć związek. W grę bardzo często wchodzą kwestie podziału majątku oraz opieka nad dziećmi. Program zawiera również praktyczne porady, które będą przydatne w rzeczywistości, gdy nadejdzie czas rozprawy sądowej. Każdy z poruszanych przypadków jest komentowany przez prawdziwych ekspertów w zakresie prawa. Dzięki temu wszyscy oglądający będą mogli wyciągnąć pożyteczne informacje. Premiera programu miała miejsce w 2020 roku i stale cieszy się rosnącą popularnością ze względu na nawiązywanie do codziennych problemów wielu Polaków.

Rozwód. Walka o wszystko - odcinki

Każdy z odcinków Rozwód. Walka o wszystko porusza inną tematykę. Dzięki temu widzowie mogą zapoznać się z poważniejszymi oraz łatwiejszymi sprawami rozwodowymi oraz ich kulisami. W ciągu 42 minut każdego odcinka widz jest wprowadzany do jego tematyki. Pozwala to na lepsze wczucie się w klimat programu oraz zrozumienie problemu rozwodzącej się pary. Bohaterowie każdego z odcinków mają często zupełnie odmienne poglądy co do kwestii rozwodu. Bardzo często widzowie będą zatem świadkiem wielu drastycznych kroków bohaterów, którzy chcą, aby szala zwycięstwa była po ich stronie.

Rozwód. Walka o wszystko - gdzie oglądać

Program Rozwód. Walka o wszystko można oglądać od poniedziałku do czwartku w TVN. Zawsze, gdy program lub jego powtórki są emitowane w telewizji można je obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d4gxlha
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gxlha