Trwa ładowanie...

Równi sobie - oglądaj online w TV - co to za program, odcinki, gdzie obejrzeć

Równi sobie to reality show emitowane przez TVN od 2021 roku. Program ma charakter charytatywny, bogatsi pomagają osobom w trudnej sytuacji życiowej przezwyciężyć problemy. Spotkania umożliwiają nawiązanie bliskiej relacji pomiędzy bohaterami, którzy stają się wobec siebie równi.

Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Pieniądze (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Shutterstock
d14gzld
d14gzld

Równi sobie - co to za program

Równi sobie to polski program charytatywny, w którym rodziny pomagają sobie wzajemnie. Los nie jest sprawiedliwy, czasem pomimo wielu starań, nie zaznajemy upragnionego szczęścia. Nie możemy liczyć na wsparcie bliskich i sąsiadów, a kolejne instytucje odmawiają nam niezbędnej pomocy. Dlatego potrzebni są szczodrzy ludzie, którzy wyciągną pomocną dłoń i, kiedy trzeba, wesprą finansowo. Program pokazuje, że w naszym podzielonym społeczeństwie nie brakuje ludzi gotowych do niesienia pomocy. Potrzebny jest tylko impuls i miejsce do działania.

Równi sobie - twórcy

Twórcy programu Równi sobie zwracają uwagę, że ich bohaterowie nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to okazują się superbohaterami. W życiu odnieśli już sukces, teraz chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Pomoc ma nie tylko charakter finansowy, choć i ta jest ważna. Chodzi raczej o to, aby zapomnieć o odniesionych porażkach i na nowo uwierzyć w swoje siły. Reality show pokazuje, że tak naprawdę pomagając innym, pomagamy też sobie.

Równi sobie - odcinki

W każdym z odcinków programu widzowie spotykają osoby z dwóch rodzin, które żyją w diametralnie różnych światach. Członkowie lepiej usytuowanej rodziny dostrzegają swoje uprzywilejowanie i postanawiają podzielić się swoim szczęściem z osobami w kryzysie. Pomiędzy bohaterami programu nawiązuje się intymna więź, a pomoc nie ma wyłącznie doraźnego charakteru. To telewizyjny program o mądrym pomaganiu, w którym wszyscy są sobie równi.

Wielu problemów nie rozwiąże zwykły przelew charytatywny, czasami potrzebna jest motywująca do zmian rozmowa. Dlatego bohaterowie programu Równi sobie mają okazję spotkać się i przejść wspólną drogę. W programie nie chodzi tylko o poprawę warunków bytowych biedniejszej rodziny, a długofalową zmianę podejścia do życia. Nie tak łatwo wyrwać się z problemów, jeśli nie ma się stałej pracy i tonie się w długach. Program pokazuje, że nawet najbardziej skomplikowana historia zasługuje na pozytywne zakończenie.

d14gzld

Równi sobie - gdzie oglądać

Reality show jest emitowane przez telewizję TVN od marca 2021. Nowe odcinki programu Równi sobie można oglądać w poniedziałki o 22:30. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go zobaczyć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d14gzld
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14gzld