Trwa ładowanie...

Rodzinny ekspres – oglądaj online w TV – co to za program, prowadzący, gdzie obejrzeć

Sobotnie poranki to idealny czas na chwilę odpoczynku, a wraz z programem Rodzinny ekspres, widzowie mogą się nie tylko zrelaksować, ale także wiele nauczyć.

Rodzinny ekspresRodzinny ekspresŹródło: WP Pilot
d41o6wt
d41o6wt

Rodzinny ekspres — co to za program?

Rodzinny ekspres to program Telewizji Polskiej o charakterze religijnym. Przeznaczony jest zarówno dla widzów dorosłych, jak i dzieci. Przyjmuje formę wywiadów pomiędzy prowadzącym, a zaproszonymi gośćmi. Motywem przewodnim jest codzienność chrześcijańskich rodzin. Czas trwania każdego z odcinków to około 30 minut.

Rodzinny ekspres — prowadzący

Gospodarzem programu jest polski dziennikarz sportowy i prezenter telewizyjny Rafał Patyra. Odpowiada on za przeprowadzane na antenie wywiady z bohaterami programu.

Rodzinny ekspres — odcinki

Program ma charakter poradnikowy. Podpowiada w jaki sposób dbać o relacje rodzinne, jak unikać popularnych błędów wychowawczych, czy jak wspólnie celebrować wolne chwile. Stałym punktem produkcji jest magazyn Kącik dobrej książki i nie tylko… omawiający książki oraz gry przeznaczone dla dzieci i dorosłych. W programie biorą udział rodziny, które pokazując swoje codzienne praktyki, zachęcają innych rodziców do pielęgnowania więzi rodzinnych i rozwoju duchowego. Tematyka każdego z odcinków związana jest z czasem ich emisji.

Rodzinny ekspres — gdzie obejrzeć?

Odcinki emitowane są w każdą sobotę o godzinie 11.30 na kanale TVP 2. Zawsze, gdy program Rodzinny ekspres jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z telewizji internetowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d41o6wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41o6wt