Trwa ładowanie...

Rewir - oglądaj online w TV - bohaterowie, obsada, gdzie obejrzeć

Rewir to serial kryminalny emitowany w 2017 roku na antenie stacji AXN, opowiadający o codziennej pracy i życiu prywatnym funkcjonariuszy z wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Ich codzienność bywa często bardzo monotonna i jednostajna, gdyż w swojej pracy muszą radzić sobie z powtarzającymi się problemami, takimi jak sąsiedzkie awantury, bójki, oszustwa, pobicia, kradzieże czy groźby.

RewirRewirŹródło: WP Pilot

Rewir - twórcy

Twórcą serialu jest Larsen Berger, który odpowiada za napisanie scenariusza. Reżyserią zajęli się Dominik Matwiejczyk oraz Krzysztof Kasior. Dialogi natomiast napisali Przemysław Jurek, Janusz Sadza i Rafał Samusik.

Rewir - odcinki

Serial Rewir składa się z 20 odcinków. Każdy z nich trwa czterdzieści pięć minut, gdzie widz niejako "towarzyszy" jednej z dwóch załóg policyjnych i może zgadywać kto jest przestępcą w danej sprawie kryminalnej.

Rewir - fabuła i bohaterowie

Głównymi bohaterami są dwa mieszane patrole policjantów, które zawsze jako pierwsze przybywają na miejsce danego wypadku i muszą precyzyjnie ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Udowodniają oni tym samym jak niebezpieczna i niewdzięczna bywa współpraca z drugim człowiekiem, który bardzo często bywa uprzedzony do działań organów ścigania i niechętnie chce pomóc w rozwiązaniu choćby najprostszej zagadki kryminalnej. Muszą oni mierzyć się także z prywatnymi problemami i troskami, co nie ułatwia ich już wystarczająco skomplikowanego życia zawodowego.

Rewir - obsada

W obsadzie serialu można znaleźć między innymi popularnego z serialu Malanowski i Partnerzy, Marka Krupskiego. W pozostałych rolach występuje wiele innych mniej znanych aktorów i aktorek, którzy w tym serialu zadebiutowali po raz pierwszy na małym ekranie, a są to m.in.: Daria Brudnias, Piotr Czekalski, Olga Pęczak oraz Katarzyna Skoniecka. Wśród aktorów drugoplanowych znalazł się bardzo popularny YouTuber, Naruciak 

Rewir - gdzie oglądać

Serial Rewir, zawsze gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.