Trwa ładowanie...

Remont na 5 – oglądaj online w TV – prowadzący, odcinki, gdzie obejrzeć

Remonty są częścią każdego polskiego domu czy mieszkania. Niektórzy potrzebują odświeżenia wyglądu swojego metra kwadratowego, by czuć się lepiej, a z kolei dla innych jest to obowiązek, bo mieszkanie się zużywa czy pojawia się np. pleśń. Program Remont na 5 zabierze was w podróż po najróżniejszych remontach, które mogą zainspirować.

Remont na 5Remont na 5Źródło: WP Pilot
d1tz1nq
d1tz1nq

Remont na 5 – co to za program?

Remont na 5 to program, w którym odbywają się metamorfozy różnych wnętrz. Co ciekawe, nie zawsze są to przepiękne domy czy mieszkania, ale nawet tak nietypowe zabudowania jak domki na działce. Dzięki temu program zaskakuje widzów, a jeszcze bardziej zaskoczone są osoby, które po generalnym remoncie widzą swoje nowe wnętrza. Założenie programu jest bardzo proste i ma na celu pokazać, że przy odrobinie szaleństwa, ale i dobrze dobranym elementom, można skutecznie przeprowadzić remont i być z niego zadowolonym. 

Remont na 5 – prowadzący

Ważnym aspektem programu Remont na 5 są prowadzący, bo są oni wyjątkowi. Daniel Wieleba, czyli jeden z najbardziej charakterystycznych prowadzących losowania Lotto oraz Tomasz Jacyków będący jednym z najbardziej wyrazistych polskich projektantów zabiorą was w wyjątkową podróż po remontach. Tworzą oni świetnie zgrany duet, dzięki czemu czas spędzony przez telewizorem na oglądaniu kolejnych odcinków nie będzie czasem zmarnowanym. Doskonale dogadują się między sobą, a ich charaktery tworzą mieszankę wybuchową.

Remont na 5 – odcinki

Odcinki nie są długie, bo trwają od 25 do 30 minut, ale pokazują metamorfozy w dość dokładny sposób. W porównaniu z innymi programami ten prowadzony przez Wielebę i Jacykowa kładzie nacisk na to, by pokazać jak wygląda proces wyboru poszczególnych elementów do nowej, świeżo wyremontowanej przestrzeni. Program ma kilka sezonów, co tylko pokazuje, że jest zapotrzebowanie na tego typu treści i są one chętnie oglądane przez widzów Tele5.

Remont na 5 – gdzie obejrzeć?

Remont na 5 jest programem, który można obejrzeć na stacji Tele 5. Zawsze, gdy program Remont na 5 jest emitowany w telewizji, można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1tz1nq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tz1nq