Trwa ładowanie...

Rekrut – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Rekrut to amerykański serial kryminalny, emitowany w stacji AXN od 2018 roku, opowiadający o życiu prywatnym i zawodowym policjantów z wydziału prewencji, którzy strzegą prawa w Los Angeles. Będzie on doskonałą propozycją dla wszystkich, których interesuje praca policji oraz rozwiązywanie nietypowych spraw.

RekrutRekrutŹródło: WP Pilot
d1rz0b6
d1rz0b6

Rekrut – co to za serial

Produkcja opowiada historię policjanta Johna Nolana, który zdecydował się wstąpić do jednostki po trudnych wydarzeniach z życia. Służy on w jednostce w Los Angeles i jest jednym z najstarszych rekrutów. W serialu można zobaczyć jego codzienne trudności w pracy i życiu zawodowym oraz przyjrzeć się pracy policji w wielkim mieście.

Rekrut – twórcy

Twórcą serialu jest Alexi Hawley. Za produkcję odpowiada ABC Studios, Entertainment One oraz Perfectman Pictures.

Rekrut – odcinki

Serial Rekrut składa się z dwóch sezonów, które łącznie liczą 40 odcinków. Każdy z nich trwa około 43 minuty.

Rekrut – bohaterowie i obsada

Głównym bohaterem jest czterdziestoletni doświadczony policjant John Nolan, w rolę którego wciela się Nathan Fillon. Będzie musiał się odnaleźć w sceptycznych dla siebie, a także bardzo nietypowych, niebezpiecznych i nieprzewidywalnych warunkach kalifornijskiej policji, które są dla niego ostatnią szansą na karierę w tym zawodzie. Oprócz niego w tej sekcji jest Talia Bishop (A. Williamson), Tim Bradford (Eric Winter), Sierżant Wade Grey (Richard Jones) i Lucy Chen (Melissa O'Neil). 

d1rz0b6

Rekrut - fabuła

Fabuła serialu skupia się na codziennych sprawach kryminalnych Nolana i innych funkcjonariuszy, które mają bardzo różnorodny charakter, począwszy od drobnych kradzieży i rozbojów, aż po najcięższe sprawy z wielokrotnymi zabójstwami na czele. Nierzadko to sami funkcjonariusze bywają oskarżeni o popełnienie przestępstwa, które może wpłynąć na ich dalszą służbę, a nawet życie prywatne. W produkcji nie brakuje specyficznego amerykańskiego poczucia humoru, który dodaje wiarygodności postaciom, zarówno tym pierwszo- jak i drugoplanowym. Każdy z bohaterów ma też wiele osobistych problemów, przez co łatwiej jest widzowi się z nim utożsamiać.

Rekrut – gdzie obejrzeć

Serial Rekrut można obejrzeć na stacji ABC i AXN. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu, korzystając z platformy streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d1rz0b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rz0b6