Trwa ładowanie...

Receptura – oglądaj online w TV – fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Receptura to serial, który pojawi się jesienią 2021 roku w telewizji TVN. Fabuła opowiada losy dwóch bohaterek, jednej mieszkającej we współczesnej Warszawie oraz drugiej żyjącej również w Warszawie, jednak tej międzywojennej. Chcą one odkryć tajemnicę przepisu na słynną czekoladę Wedla.

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne Źródło: Shutterstock
d3eztm4
d3eztm4

Receptura - co to za serial

Receptura to serial łączący historię dwóch kobiet żyjących w tym samym mieście w różnych epokach - w okresie międzywojennym oraz współcześnie.

Receptura - twórcy

Producentem serialu jest TVN Grupa Discovery. Reżyserem Receptury jest Tomasz Szafrański, natomiast scenariusz stworzyli Artur Kowalewski, który jest również pomysłodawcą serialu, Dorota Jankojć-Poddębniak i Bartosz Staszczyszyn.

Receptura - odcinki

Serial będzie miał swoją premierę we wrześniu. Odcinki będą emitowane w niedzielne wieczory, każdy z nich będzie trwał około godziny.

Receptura - fabuła

Maria Kielicz to samotna matka, która po skończeniu studiów architektonicznych, przyjeżdża w okresie międzywojennym do Warszawy. Bohaterka dostaje posadę jako asystentka Jana Wedla. Maria szybko zdobywa zaufanie właściciela fabryki czekolady i staje się jego najbliższą współpracowniczką. Maria Kielicz jest także autorką dziennika, który po wielu dekadach znalazła Zosia, jej prawnuczka.

d3eztm4

Receptura - obsada

Główne role w serialu grają:

·      Agnieszka Więdłocha jako Maria Kielicz,

·      Zofia Wichłacz jako Zosia, wnuczka Marii.

W pozostałych rolach zobaczymy między innymi: Jędrzeja Hycnar, Joannę Brodzik, Cezarego Żaka, Alicję Dąbrowską, Przemysława Sadowskiego oraz Monikę Kwiatkowską. Gościnnie w serialu wystąpili także: Edward Linde-Lubaszenko i Emilia Krakowska.

d3eztm4

Receptura - gdzie obejrzeć

Serial Receptura zawsze, gdy jest emitowany w telewizji można obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
d3eztm4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eztm4